1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

SMEG Renkli Bulaşık Makinesiyle Dekorasyona Renk Katıyor!

FAB serisi retro koleksiyonu ile “beyaz eşyada renk devrimi”ni başlatan İtalyan SMEG, tüm dünyada rakiplerine ilham kaynağı olsa da, benzeri olmayan sıra dışı renk seçenekleri ve yaşam alanlarını bu renklere boyayan zengin ürün çeşidi ile fark yaratıyor

FAB serisi retro koleksiyonu, limon yeşili, Mavi, pembe, Smeg, smeg bulaşık makineleri, smeg iletişim, smeg ürünleri

Teknolojiyi estetiğe dönüştüren tasarım dahisi SMEG, pembe, mavi, limon yeşili gibi beyaz eşyada Türkiye’de örneği olmayan renk seçeneklerini, sadece buzdolabı ve çamaşır makinesinde değil, ankastre ve solo bulaşık makineleri başta olmak üzere, fırın ve ocaklar da dahil tüm ürünlerde sunuyor.

SMEG, hayatı beyaz ve gri yaşamak istemeyenlere, FAB serisi renkli ürünleri ile yaşamı diledikleri renge boyama özgürlüğünü ve ayrıcalığını tattırıyor. Buzdolabı ve çamaşır makinesinde, kırmızı, siyah, yeşil, krem gibi renklere öncülük eden SMEG, bunların çok ötesindeki renk alternatifleri ve aynı rengi birçok farklı üründe sunarak ayrıcalık yaratıyor.

Buzdolabı ve çamaşır makinesinin yanı sıra bulaşık makinelerinin de renkli olmasını isteyenler için, SMEG birbirinden çekici 8 farklı renk seçeneği sunuyor. Ankastre’deki siyah, kırmızı, krem ve pembe renklerine ek olarak solo modelinde, gümüş, turuncu, pastel mavi ve limon yeşili seçeneklerini de barındıran retro bulaşık makineleri, SMEG’in geliştirip patentini aldığı Orbital sisteme sahip bulunuyor. Sadece SMEG bulaşık makinelerinde kullanılan ve yüksek yıkama kalitesi sunan Orbital sistem, suyun makine içinde hassas bir biçimde yönlendirilerek en uç noktalara kadar dağıtılmasını sağlıyor. Böylece daha yüksek yıkama kalitesi ve daha düşük ses seviyesi elde ediliyor.

Ankastrede 4, soloda 8 farklı renk seçeneği
Hepsi AAA enerji sınıfında yer alan düşük enerji tüketimli SMEG renkli retro bulaşık makinelerinde, 5 farklı yıkama ısısı, zaman erteleme fonksiyonu, hızlı yıkama fonksiyonu, üst ve alt sepet ayrı ayrı yıkama, tablet deterjan programı, kristal yıkama programı gibi üstün teknolojik özellikler yer alıyor. 27 dakikalık kısa yıkama dahil 5+4 programlı 13 kişilik ankastre modelleri 3.850 liralık Türkiye perakende satış fiyatı ile satışa sunulan SMEG renkli bulaşık makinelerinin, 10 programlı 14 kişilik solo modelleri ise, 4.150 lira etiket taşıyor.

SMEG’in Türkiye Distribütörü Boğaziçi İthalat, renkli retro ankastre ve solo bulaşık makinelerini Türkiye’de önde gelen markalara ait 40’a yakın yerli ve ithal mutfak bayisinde tüketici ile buluşturuyor. Boğaziçi İthalat ayrıca tüm SMEG ürünlerini, İstanbul’da Beşiktaş Balmumcu’daki showroomu Info’da sergiliyor.

Boğaziçi İthalat; 0212 251 07 07
SMEG Türkiye Web Sitesi : www.smeg.com.tr

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Mardav Bayileri Dow’un Ödül Gezisinde Buluştu!

‘Bayi Toplantısı’nın ardından, Dow Styrofoam Ödül Gezisi olarak düzenlenen ‘Küba / Havana’ seyahatiyle bayilerini motive …