1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Singapur’da Lüks Otomobillerini Salona Park Ediyorlar!

Singapur’da lüks otomobillerini sokağa ya da garaja bırakmaya kıyamayanlar için yeni bir gökdelen inşa edildi

hamilton park, park salon lüks otomobil, salona park, Singapur'da lüks otomobiller,

30 katlı Hamilton Park isimli gökdelende yaşayanlar, birbirinden lüks otomobillerini garaj yerine evin salonuna park ediyor. 10-25 milyon dolar (18-45 milyon TL) arasında fiyata satılan dairelerde oturanlar, biyometrik kontrollü asansörle otomobillerini salona kadar çıkarabiliyor. Hangi otomobilin hangi daireye ait olduğunu tanıyan akıllı asansör, başka otomobillerin yukarı çıkmasına izin vermiyor, Singapur, kişi başına düşen Maserati, Ferrari ve Lamborghini gibi süper lüks otomobiller bakımından dünyada birinci sırada yer alıyor. Ülkede park yerleri ise son derece sınırlı.

4 araçlık park yeri bile var
HAMILTON Park’ta her dairede en az 2, bazılarında 4 otomobillik araç park yeri var. Lüks gökdelen¬de 56 dairenin dışında, yüzme havuzları, jakuzi ve spor salonları da yer alıyor. Gökdeleni yapan şirketin yöneticisi Leny Suparman, “Müşterilerimiz çok şey görmüş. Bu yüzden tamamen farklı ve emsalsiz şeyler istiyorlar. Bizim dairelerde yaptığımız, sadece park yeri değil adeta bir müze vitrinidir” dedi.

Habertürk

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418