1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Serdar İnan’dan flaş kampanya: TSK’ya 300 Bin TL

İnşaat sektörünün en önemli sosyal medya fenomeni İnanlar İnşaat’ın patronu ünlü iş adamı Serdar İnan flaş bir kampanya başlatarak en anlamlı desteği yaptı.

serdar-inandan-flas-kampanya-tskya-300-bin-tl-1

Serdar İnan Dayanamadı TSK’ya modernizasyon için 300 Bin TL bağışladığını açıkladı!

İnşaat sektörünün en önemli sosyal medya fenomeni İnanlar İnşaat’ın patronu ünlü iş adamı Serdar İnan’dan en anlamlı destek. Dayanamadı TSK’ya modernizasyon için 300 Bin TL bağışladığını açıkladı!

Türkiye’nin önemli iş adamlarından İnanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Serdar İnan, Hakkari’nin Dağlıca ilçesinde yaşanan hain saldırı sonrasında aldığı flaş kararla TSK’ya bağıoşlanmak üzere, araçların zırh modernizasyonunun yapılması amacıyla bir kampanya başlattığını duyurdu.

Hesap Numarası için TSK’dan izin istedik

Telefonla görüştüğümüz Serdar İnan, “Böyle bir şey başlatmamın amacı, Türk milletinin birlik ve beraberliği aynı ülkü altında toplanmasıdır. Şirket çalışanlarımızdan çok büyük bir destek var. Zor günler insanımızı bir araya getiren günlerdir. Şu anda Ziraat Bankası’nda hesap açmak için TSK’dan izin almaya çalışıyoruz.” diye konuştu

Gelen mesajlara inanamadım!

Sosyal medya hesapları üzerinden başlattığı kampanyaya özellikle duyarlı vatandaşların iyi tepki verdiğini söyleyen İnan, gelen olumsuz mesajlara ise inanamadığını söyledi. Böyle günlerde her zaman devletinin yanında olduğunu ve destek anlamında ne gerekirse elini taşının altına koymaya hazır olduğunu ifade eden ünlü iş adamı Serdar İnan, “her zaman olumsuz mesajlar geliyor, onlar yüzünden vazgeçmek, pes etmek olmaz.” dedi.

TSK’ya Serdar İnan’dan 300 Bin TL

Sosyal medya hesabı twitter üzerinden yaptığı flaş bağışla gündeme gelen İnan, İlk bağışı bizzat İnanlar İnşaat tarafından yapılmaya hazır olduğunu belirttiği açıklamada, ” Güneydoğu’da pusuları önlemek için, kampanya başlatalım. Tüm araçları mayına dayanıklı hale getirmek için İnanlar’dan 300.000 TL!” ifadelerine yer verdi.

Serdr İnan attığı diğer tweette ise, “Herkes hesap nosunu soruyor bana, Ziraat Bankası Hesap numarasını yayınlayacağız, inşallah tüm vatanı kucaklayan BİRLEŞTİREN 1 kampanya olur!” dedi.

İşte Serdar İnan’ın twitter hesabından paylaştığı içerik!
serdar-inandan-flas-kampanya-tskya-300-bin-tl-2

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

İnşaat Sektörü Piyasanın Canlanmasından Memnun

Konutder Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, “Genel ekonomideki düzelme, toplumun bütün kesimlerine yayılmış durumda. Bu …