1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Samsun’da Köpekler İçin Dev Otel İnşa Edildi!

Samsun’da bir girişimci, geçici ve zorunlu olarak köpeklerinden ayrılmak zorunda kalan kişiler için “köpek oteli” kurdu.

samsun köpek oteli, samsun köpek pansiyonu, samsun tekkeköy köpek oteli, samsunda köpekler için dev otel

Tekkeköy ilçesinde 8 dönüm arazi üzerine oteli kuran Gökhan Gökçe, “Tatile çıkacak, evinde köpek bakma imkanı olamayan kişilerin günübirlik, aylık veya yıllık olarak bize bıraktığı köpekleri misafir ediyoruz. Onlara ev konforu sağlıyoruz. Köpek psikolojisinden anlayan profesyonel ekibimizle köpeklerin birbirleriyle tamamen özgür bir şekilde oyun oynayarak vakit geçirmesini, sosyalleşmelerini ve eğitim almalarını sağlıyoruz” dedi. Bazı köpek sahiplerinin sabah işe giderken köpeklerini bırakıp iş çıkışında aldığını anlatan Gökçe, kimlik kaydı bulunan bütün sahipli köpekleri otele kabul ettiklerini söyledi. Gökçe’nin 120 bin TL’ye kurduğu otelde günlük köpek başı kalma ücreti 20 TL.

Hürriyet

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418