1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Ronaldo Türkiye’de Yatırım Yapmak İstiyor!

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, Cumartesi günkü sürpriz ziyaret ile ilgili olarak, “Ronaldo bundan böyle sık sık İstanbul’a gelecek. Türkiye’nin önemli bir bölgesinde yatırım yapmak istiyor. Bu konuda da inceleme yapacak” dedi…

BEŞİKTAŞ Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören transferdeki başarısını iş hayatında da sürdürüyor. Hem de öyle bir yıldızı İstanbul’a getirecek ki ‘helal olsun’ dedirtecek kendisine.

Demirören, Quaresma, Guti, Almeida, Fernandes, Simao ve Sidnei’yi takımına kazandırdıktan sonra şimdi de Real Madrid’in dünyaca ünlü yıldızı Cristiano Ronaldo’yu getirtip, Nevzat Demir Tesisleri’ni, İnönü Stadı’nı ve de Beyoğlu İstiklal Caddesi’ndeki Demirören İş Merkezi’ni gezdirecek.

Yıldızları Türkiye’ye kazandıran menajer Mendes ile ilişkilerini geliştirip iş ortaklığına kadar ilerleten başkan, Portekiz’in Porto Santo Adası’nda tatil merkezi inşa edecek olmasının verdiği avantajı kullanıp Ronaldo’yu cumartesi günü İstanbul’a getirtecek.

İnşaat yapacak
Yıldırım Demirören, ziyaret ile ilgili şunları söyledi:

“Cristiano Ronaldo bundan böyle sık sık İstanbul’a gelecek. Çünkü kuracağımız şirketin merkezi İstanbul’da olacak. Ronaldo, Türkiye’nin önemli bir bölgesinde yatırım yapmak istiyor. Bu konuda da inceleme yapacağını söyledi.”

CRISTIANO RONALDO NELER YAPACAK:
Beşiktaş alt yapısını ziyaret edecek. Öğrencilere bir gösteri yapacak.

Altın işleme merakı için Kapalıçarşı’ya giderek kolye ve yüzük bakacak.

Beyoğlu Demirören İş Merkezi’nde hayranlarına imza dağıtacak.

Tayfur Havutçu ile bir araya gelerek fikir alış verişinde bulunacak.

İstanbul’daki Kemer Cauntry Golf Merkezi’nde golf oynayacak.

Başkan Yıldırım Demirören’in Bodrum’daki partisine katılacak.

Hürriyet

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir?Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı.Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Arazi Planlaması İle Artık Her Yere HES Yapılamayacak!

Mahkemeler 2 hafta içinde, 5 ilde 9 HES projesi için iptal ve durdurma kararı verdi. …