1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Onduvilla Çatıları Kış İçin Sağlam ve Dayanıklı Hale Getiriyor!

Çatılarımızın sağlamlığı ve en önemlisi de su yalıtımlı olması kış aylarında can sıkıcı sorunların yaşanmaması için ihmal etmememiz gereken unsurlar

3 D Onduvilla, ahşap çatı konstrüksiyon, Atermit, bakır çatı kaplama, çatı çati, çatı kaplama çeşitleri, çatı kaplama malzemeleri, çatı sistemleri, fransız onduline, kiremit çatı kaplama, Onduline, onduline avrasya inşaat malzemeleri, onduline bayileri, onduline fiyat listesi, onduline fiyatları, onduline ile ilgili aramalar, onduline membran, onduvilla, Onduvilla 3d, onduvilla avrasya, onduvilla çatı kaplama, onduvilla çatı kaplama ile ilgili aramalar, Onduvilla çatıları, onduvilla fiyatları, onduvilla ile ilgili aramalar, onduvilla uygulama

Çatıların sağlamlığı ve kalitesi gerek içinde yaşayanlar gerekse bina sağlığı açısından da oldukça önem taşıyor…

Türkiye’nin lider çatı yalıtım sistemleri üreticisi Onduline Avrasya, çatı kaplamasına yeni geliştirdiği 3 D Onduvilla ile çatılarda sağlamlık ve güven sağlarken, dalgalı 3 boyutlu efekti veren yeni renkleriyle de farklılık yaratıyor. Siz de çatınızı yenilediğiniz bu dönemde farklı bir malzeme arayışındaysanız ONDUVILLA 3 D ile çatılarınıza hem sağlamlık, dayanıklılığın yanısıra farklı ve estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Çevreci özellikleri ile de dikkat çeken yeni Onduvilla, 10 yıl su geçirimsizlik garantisine de sahip. Çatı kaplamasında dünyanın en hafif malzemelerinden biri olan Onduvilla metrekarede sadece 4 kilogramlık bir yük meydana getirirken, kolay montajı ve işçilik maliyetlerinin düşüklüğü ile de büyük tasarruf sağlıyor. Hafifliği ve boyutlarıyla benzerlerinden ayrılan Onduvilla nakliyede olduğu kadar şantiye içi taşımalarda da büyük kolaylık getiriyor.

Onduvilla sistemi ayrıca ısı ve ses yalıtımında da üstün nitelikleriyle öne çıkıyor. Rüzgar gibi dış etkenlere dayanıklılığı ve güvenlik özellikleriyle, çatılarda en ideal çatı kaplama malzemesi özelliğini sağlıyor. 3 D Onduvilla’nın gölgeli kırmızı, gölgeli yeşil ve gölgeli kahverengi renkleri bulunuyor.

Her türlü iklim şartlarına uygun üretilen Onduvilla çatı sistemi, Esnek yapısı nedeniyle don olayının yaşandığı bölgelerde de rahatça kullanılabiliyor.

Onduvilla çatı kaplama sistemi uluslararası çevre ve sürdürebilirlik standartlarını karşılama gerekliliklerini de en üst düzeyde yerine getiren niteliklere sahip bir ürün. Onduvilla, renklendirilmesinde doğal pigmentler kullanılması, asbest içermemesi, geri dönüştürülmüş malzeme kullanılması ve ekolojik yaşam döngüsü perfermansına sahip olması ile çevreci özelliklerini ortaya koyuyor.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

BTM Marka Corrubit Onduline Toptan Satış

Çelik çatı kaplamalarında kullanılan BTM Marka Corrubit Ondulin Fiyat Listesi şu şekildedir. 2m uzunluğunda, Oluklu …