1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Onduvilla 3D ile Estetik ve Uzun Ömürlü Çatılar!

Klasik çatı kaplama anlayışını tamamiyle değiştiren Onduvilla 3D, hafif, estetik ve uzun ömürlü yapısıyla çatılardaki yerini aldı

Türkiye’nin lider çatı yalıtım sistemleri üreticisi Onduline Avrasya, çatı kaplamasına 2005 yılında kazandırdığı Onduvilla bitüm esaslı kiremit malzemesini yenileyerek inşaat sektörünün hizmetine yeni yüzüyle sundu. Çevreci özellikleri ile de dikkat çeken yeni Onduvilla, 10 yıl su geçirimsizlik garantisine de sahip. Çatı kaplamasında dünyanın en hafif malzemelerinden biri olan Onduvilla metrekarede sadece 4 kilogramlık bir yük meydana getirirken, kolay montajı ve işçilik maliyetlerinin düşüklüğü ile de büyük tasarruf sağlıyor. Hafifliği ve boyutlarıyla benzerlerinden ayrılan Onduvilla nakliyede olduğu kadar şantiye içi taşımalarda da büyük kolaylık getiriyor.

Onduline Avrasya,Onduvilla 3D çatı kaplaması,Onduvilla üç boyutlu çatı kaplama,üç boyutlu çatı kaplama,3D Onduvilla

Onduline Avrasya tarafından üretilen ve dalgalı görünümüyle “klasik çatı kaplama ” anlayışını bütünüyle değiştirecek olan 3 boyutlu efekti veren yeni renkleriyle Onduvilla, Akdeniz toprak kiremitlerinin gölge efekti ve derinliğine daha da yaklaşmış oluyor.

Bunun yanısıra ürün ile aynı malzemeden yapılan yeni aksesuarlarıyla Onduvilla tam bir çatı sistemi bütünü olarak kullanıcının hizmetine sunuluyor.

Onduvilla sistemi ayrıca ısı ve ses yalıtımında üstün nitelikleriyle öne çıkıyor. 3D Onduvilla’nın gölgeli kırmızı, gölgeli yeşil ve gölgeli kahverengi renkleri bulunuyor. Esnek yapısı nedeniyle don olayının yaşandığı bölgelerde de rahatça kullanılabilen Onduvilla, çatlamıyor ve pullanıp dökülmüyor.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Dünya Yapı Sektörü Irak’ta Buluştu!

Dünyanın dört bir yanından gelen yatırımcılar “Project Iraq Yapı ve İnşaat Fuarı”n da buluştu. 17-20 …