1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Hafif, Estetik ve Modern Çelik Çatı Sistemleri

Günümüzde prefabrik yapı olarak bilinen ancak temelinde çelik konstrüksiyon sistemler küçük yerlerde olduğu gibi çok büyük alanlarda da kullanılmaktadır.

Günümüzde prefabrik yapı olarak bilinen ancak temelinde çelik konstrüksiyon sistemler küçük yerlerde olduğu gibi çok büyük alanlarda da kullanılmaktadır. Evler dışında geniş alanlara sahip büyük kapalı pazarlar, fabrikalar, şantiyeler, havaalanları gibi insanların yoğun olarak bulunduğu yerlerde daha güvenli ve daha estetik yapılara sahip olduğu için tercih edilmektedir. Çelik çatı sistemleri hem ekonomik olarak kullanabileceğiniz hem de çok uzun ömürlü olan sistemler olduğu için günümüzde dünya genelinde her noktada kullanılabilmektedir. Bu alanda sizlere hizmet veren bir firma olmanın yanı sıra sektörde bulunduğumuz yıllar içerisinde edinmiş olduğumuz deneyim ve sahip olduğumuz tecrübe ve teknoloji ile sizlere profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz. Kullanmış olduğumuz bilgisayar destekli çizim programları, hesap programları gibi özel programlar ile ihtiyacınız olan her konuda sizlere profesyonel çözümler sunuyor, alternatif fikirlerimizle sizlere daha verimli yapılara sahip olma imkanı sağlıyoruz.

Maliyet avantajının yanı sıra uzun ömürlü olması ve betonarme yapılara göre daha güvenli yapılar olması nedeniyle kullanılan çelik konstrüksiyon sistemler özellikle yüksekliği fazla olan çelik depo hangar sistemleri ve lojistik depolama sistemlerinde daha fazla tercih edilmektedir. Dayanak sistemine göre kiriş ve kolon sayısının fazla olması çelik çatı sisteminin taşıyacağı yükün daha üst seviyelerde olmasını sağlamıştır. Bu sayede çelik çatı sistemleri ekstra olarak çelik asma kat ara kat sistemlerini eklenebilir hale getirmiştir. Fabrika ve lojistik depolama alanları gibi alanlarda ihtiyaç olan hareketli vinç sistemlerinin de entegre edildiği taşıyıcı sistemler çelik konstrüksiyon sistemler ile birlikte kullanılmaktadır. Bu alanda sahip olduğumuz tecrübe ve deneyim ile bu alanda sizlere profesyonel olarak hizmet veriyor, keşif aşamasından teslim aşamasına kadar kusursuz ve eksiksiz bir şekilde hizmet alabiliyorsunuz.

Hakkında: SerMimar

Osmanlılarda mimarbaşı, SerMimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak SerMimar'ın görevleri arasındaydı.

Ayrıca...

Hafif Çelik Yapıların Yıldızı COVID-19 Sürecinde Bir Kez Daha Parladı!

Düşük ağırlığına kıyasla yüksek mukavemeti, yanmazlık özelliği, ama hepsinden de öte hızlı ve kolay montaj …