1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Muyap İnşaat’tan Batman’a Akıllı Evler

Batman’a güvenlik sistemi ve teknolojik yapısıyla dikkat çeken akıllı evler kuracak olan Muyap İnşaat basını bilgilendirdi.

akıllı ev fiyatları, akıllı ev ile ilgili aramalar, akıllı ev kavramı göre, akıllı ev kavramı kontrol, akıllı ev nedir, akıllı ev nedir ile ilgili aramalar, akıllı ev otomasyonu, akıllı ev özellikleri, akıllı ev projeleri, akıllı ev projesi, akıllı ev sistemleri fiyatları, akıllı ev teknolojileri, göre akıllı ev nedir, kontrol akıllı ev nedir, programlanabilir akıllı ev nedir

Batman’a akıllı evler yapmak için harekete geçen Muyap İnşaat basınla biraraya geldi. Saat: 20.00’da yerel ve ulusal basınla Malikane’de buluşan Muyap İnşaat akıllı evler konusunda basını bilgilendirdi.

Akıllı evler tanıtım toplantısında Muyap Group İnşaat Genel Müdürü Mutlu Kutlu, sinevizyon eşliğinde yapacakları akıllı evlerin özelliklerini geniş bir şekilde anlattı.

Halkımızın konuta bakış açısının değiştiğini, klasik yapılaşma yerine ultra lüks ve akıllı dairelerin tercih edilmeye başlandığını ve bu yöndeki talebin yoğun olduğunu belirten Kutlu, “İnsanlar gelişen teknolojiden en fazla yaşam alanlarında faydalanmayı hedefliyor” dedi.

Yeni dönem inşaatlarda önce güvenliğinin önemli olduğunu belirten Kutlu, “Eğer sektörde başarılı olmak isteniyorsa değişen talepleri iyi anlamak gerekiyor. İyi malzemenin yanı sıra teknolojide iyi kullanılmalı. Kişiye özel donanım kazanmış akıllı dairelerden tutunda, içinde konforu yaşayacağı asansör sistemleri kullanılmalı. Kısacası müşteri memnuniyeti ön plana çıkarılmalı” şeklinde konuştu.

Açıklamasının sonunda Kutlu, “Tabii ki tüm bunlar için öncelikle yapımcı firmanın teknolojik bilgisi, her konuda donanımlı ve estetik sahibi olması gerekiyor. Maalesef Batman’daki inşaatların çoğunda sadece kâr marjına odaklanılmıştır. İnşaat yapmak sadece sermaye sahibi olmakla olmuyor. Batman’da bir ilk olan Muyap Akıllı Evler sitemizde hemşerilerimiz bir yılı aşan projelendirme safhasında verilen emeğin, estetiğin, teknolojinin ve kalitenin farkını göreceklerdir. Biz büyük metrekare yığınları değil, mutlu ve güvenilir yaşam alanları tasarlıyoruz ve yapıyoruz” diye kaydetti.

2 blok halinde 100 ve 150 metrekarelik 52 daire yapacaklarını ve 24 ayda bitireceklerini dile getiren Kutlu, site ve dairelerde İntercom alarm sistemi ve güvenlik kuracaklarını söyledi. Güvenlik sistemi ile su baskını, gaz kaçağı, elektrik, yangın, hırsızlık ve deprem konusunda alarmın harekete geçeceğini ayrıntılı şekilde anlatan Kutlu, evlerde ayrıca merkezi temizlik sistemi kurulacağını ifade etti.

(Veysi Rüzgar-İLKHA)

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418