1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Mutfak Trendleri!

Son yıllarda mutfak tasarımları, gelişen sosyal hayata, buna bağlı tasarım trendlerine paralel olarak değişti. İşte Lineadecor’dan yeni mutfak tavsiyeleri…

arçelik mutfak, eurodecor, hazır mutfak, ikea, intema, istikbal mutfak, kelebek mobilya, Koçtaş, Lineadecor, lineadecor banyo, lineadecor banyo modelleri, lineadecor ile ilgili aramalar, lineadecor mutfak fiyatları, mutfak, mutfak dekorasyon fiyatları, mutfak dekorasyon ile ilgili aramalar, mutfak dekorasyon oyunları, mutfak dekorasyon oyunları oyna, mutfak dekorasyon programı, mutfak dolapları, mutfak modelleri, mutfak tasarım ile ilgili aramalar, mutfak tasarım programı, mutfak tasarım programı download, mutfak tasarım programı indir, Saraylı Koleksiyon, tepe mutfak, ücretsiz mutfak tasarım programı

Açık raflar, adaya bağlı masalar: Yaygınlaşan açık mutfak konseptiyle birlikte mutfaklar artık birer salon mobilyasına dönüştü. Açık raflar, büyük kütüphane görüntülü dolaplar, ada ünitesine entegre edilen masalar ile keyifli ve trendlere uygun bir mutfak yaratabilirsiniz. Lineadecor’un tezgah üzerine oturan kayar kapaklı açık raflı modülleri, modern hayata yakışır şıklıkta.

Tezgah üzeri aksesuvarlar: Ocak ve eviyenin arkasına, tezgah üzerine yerleştirebileceğiniz Lineadecor aksesuvarları ile lezzetli yemekler elinizin altında. Aynı zamanda kayıp alanları değerlendirmenin de akılcı bir yolu…

Akıllı hacimler: Daha geniş ve akıllı alanlar… Derinliği artırılmış çekmece ve dolaplarla Lineadecor mutfaklar artık daha hacimli. 75 cm. derinliğindeki tezgahlar, düzenli ve geniş çalışma alanıyla kullanım kolaylığı yaşatırken, tavana kadar yükselebilen boy dolaplar ile dar alanlarda sınırları zorlamak mümkün!

Otomatik açılan kapaklar: Hızlı akan yaşamın her alanında pratiklik arayanlara özel tasarlanmış otomatik açılımlı üst dolaplar sayesinde, küçük bir dokunuşla kapaklar yukarıya katlanıyor.

LED aydınlatmalar: Enerji tasarrufu sağlayan, çevreci LED aydınlatmalar, modern yaşamın olmazsa olmazların Gün ışığına en yakın doğal ı; rengiyle çalışma tezgahınızı aydınlatabilirsiniz.

Akrilik kapaklar: Parlak ve pürüzsüz cam git yüzeylerden yansıyan ışılt artık mutfaklarmız daha a Lineadecor’un Pica model kolay kolay çizilmeyen iti akrilik kaplama kapaklar lake ve cama ekonomik alternatif oluyor.

Saraylı Koleksiyon

1996 yılından bu yana Türk ve Anadolu medeniyetlerinden doğan özgün koleksiyonlar yaratan Çanakkale Seramik, son olarak Osmanlı ruhunu yansıtan Saraylı Koleksiyonu’nu beğeniye sundu. Koleksiyon, geleneksel Osmanlı mimarisi ve dekorasyon anlayışını Çanakkale Seramik yorumuyla günümüz banyolarına taşıyor. Gösterişli desenleri, geleneksel ile moderni incelikle birleştiren çizgileriyle, yüzlerce yıllık geçmişi olan saray motiflerini seramik karolara,banyo mobilyasına ye vitrifiye ürünlerine yansıtıyor. Osmanlı İmparatorluğu ‘nun ihtişamlı yaşam tarzını evinde hissetmek isteyenler için tasarlanan Saraylı Koleksiyonu, mermer dokusunu altın ile birleştiren Birun Serisi ve zümrüt, yakut, safir renklerini Osmanlı motifleriyle birleştiren Enderun Serisi’nden oluşuyor.

Birun Serisi: Adını sarayın Harem dairesinin dışında kalan “Birun”dan alan bu seri, mermerin eşsiz dokusunu, altının göz kamaştıran güzelliğiyle buluşturuyor. Işıltılı ve simli malzemelerin kullanıldığı Sultan dekor ve altın görünümüyle zarafeti buluşturan Harem dekorları ile Birun Serisi göz kamaştırıyor.

Enderun Serisi: İsmini Osmanlı Sarayı’nın iç kısmında bulunan, padişahın elçileri ve vezirleri kabul ettiği arz odasından; renklerini de zümrüt, safir ve yakuttan alan Enderun Serisi, banyolara ayrıcalık katıyor. Seramik yüzeylerindeki göz alıcı desenleriyle büyüleyen, kaftan motifleri, lale ve çintemani figürleriyle bütünleşen seri, gösterişli mücevherler ve tekstil dokularından ilham alıyor.

Hürriyet Kelebek

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Bozkent İnşaat, Çit ve Çelik Kapı Showroom’unu Açtı!

ALANYA’NIN tanınmış ailelerinden Boz Ailesi’nin sahibi olduğu Bozkent İnşaat firması Alanya çevreyolu üzerinde çit ve …