1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Keten İnşaat’ın Son Projesi Eyüp’te!

İstanbul’un seçkin semtlerinde yaptığı lüks projelerle 30 yıldır adından söz ettiren Keten İnşaat, Eyüp’te yeni projesine başlıyor….

Çağdaş Mimari Çizgileri, CCTV güvenlik sistemleri, eyüp, görüntülü haberleşme, kapalı garaj, Keten Haliç Projesi, Keten İnşaat, Kişiye Özel Mimari Tasarım, Silahtarağa, toksin ve patlayıcı gaz sensörleri, uydu ve kablo sistemi donatıları, yangın söndürme sistemleri, yüksek kapasiteli su deposu, yüksek performanslı pencere ve ısı yalıtımlı dış cephe uygulamaları, yüksek verimlilikle çalışan kombi sistemleri

Keten İnşaat, İstanbul’un tarihi ve köklü semtlerinden Eyüp’te ” Keten Haliç Projesi” nin startını Ekim ayında verecek.

İnşaat aşamasında satışına başlanacak projede metre kare fiyatı 4 bin USD olacak.

Keten İnşaat’ın yıllardır uyguladığı kişiye özel daire tasarımı ve ücretsiz iç mimari danışmanlık hizmeti bu projede de yer alacak.

Silahtarağa’da Çağdaş Mimari Çizgileri ile Keten İnşaat İmzası…

Eyüp’ün Silahtarağa bölgesinin en güzel lokasyonunda yer alan ” Keten Haliç Projesi” görünüm itibari ile günümüz teknolojisine uygun ve çağdaş mimari özelliklerini yansıtacak şekilde inşa edilecek. En son deprem yönetmeliğine uygun olarak tasarlanan proje toplam inşaat alanı 14 bin 600 metre kare olan 2 görkemli binadan oluşacak.

A ve B Bloklarından oluşacak projede; Zemin katında bir adet mağazanın yer alacağı A Blok 1,2,3 ve 4’cü katlarda 16 adet 2+1, 16 adet 3+1 normal daireden oluşacak. En üst katta dublex daire seçenekleri bulunan binada 2 adet 4+1, 7 adet de 3+1 dublex daire yer alacak. Toplam 32 adet normal daire ve 9 adet dublex dairenin yer alacağı Keten Haliç Projesi’nde daireler 109-282 metre kare aralığında tasarlanacak.

Girişte mağazanın yer aldığı B Blok’ta ise 1, 2, 3 ve 4. Katlarda 4 adet 2+1, 8 adet 3+1 normal daire. 5 katta ise 3 adet 3+1, 1 adet 2+1 dublex daire yer alacak. Daireler 104-189 metre kare aralığında tasarlanacak. Projede toplam 57 adet daire yer alacaktır.

Günümüz teknolojilerine uygun akıllı bina sistemleri ile donatılan projede bina tek noktadan yönetilip, kontrol edilecek. Sistem binanın içindeki kişileri tanımlayabilecek. Kartlı geçiş sisteminin, iklimlendirme, havalandırma, yangın algılama, alarm, güvenlik, aydınlatma ve asansörlerini akıllı sistemin içinde yer alacak.

57 araçlık kapalı garaj, yüksek kapasiteli su deposu, yangın söndürme sistemleri, CCTV güvenlik sistemleri, görüntülü haberleşme, uydu ve kablo sistemi donatıları, yüksek verimlilikle çalışan kombi sistemleri, toksin ve patlayıcı gaz sensörleri, yüksek performanslı pencere ve ısı yalıtımlı dış cephe uygulamaları proje nitelikleri arasında yer almaktadır. Çağdaş yapı sistemlerinin kullanıldığı konutların cephesi ile beraber banyo, mutfak, tüm iç tasarımlarda iç mimaride kullanılacak malzemeler en üst kalite seçenekleri ile müşteri beklentileri doğrultusunda gerçekleşecektir.

Proje aşamasında yoğun talep…

Ekim ayında hayata geçecek proje metre kare fiyatı 4 bin USD’den satışa sunulacak. Proje aşamasında yoğun taleple karşılaşan “Keten Haliç Projesi” 2 yılda sahiplerine teslim edilecek. “Keten Haliç Projesi”ni değerlendiren Keten İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Keten, yoğun talepten dolayı inşaat aşamasında hemen satışa başlayacaklarını belitti. Selahattin Keten;” ‘Keten Haliç Projesi’ genel görünüm itibari ile günümüz teknolojisine uygun ve çağdaş mimarinin en güzel örneklerinden birini yansıtacak şekilde tasarlanacaktır. Bu doğrultuda birinci sınıf malzemeler hem iç hem de dış cephede kullanılacaktır. Ayrıca dış cephede fibrobeton cephe sistemleri teknolojisi uygulanacaktır.” dedi. Dairelerin kat planları ile maksimum kullanım alanı oluşturduklarını belirten Selahattin Keten her detayın günümüz ihtiyaçları düşünülerek tasarlandığının altını çizdi. Keten,”teknolojisi yüksek, konforlu ve depreme dayanıklı bir projeye daha imza atacağız. Ayrıca sürekli gelişme ivmesi gösteren bölgede fiyatların günden güne arttığını gözlemlemekteyiz. Bu da bu bölgenin iyi bir yatırım aracı olacağının göstergesi.” dedi.

Kişiye Özel Mimari Tasarım, Binalarda 20 Yıl Garanti

Keten İnşaat yıllardır uyguladığı kişiye özel ücretsiz mimari danışmanlık hizmetini “Keten Haliç Projesi”nde de devam ettirecek. Profesyonel bir ekip çalışması sonucu oluşacak “Keten Haliç Projesi”nde tasarımların her aşamasında müşteri ile beraber yol alınacağının altını çizen Selahattin Keten,” Onlar isteklerini anlatacak biz de gerçekleştireceğiz. Konutların cephesi ile beraber mutfak ve banyoların seramik, parke, boya rengi hatta kapı kollarına kadar olan detayları müşterilerin seçimleri ve beğenileri doğrultusunda gerçekleşecek.” dedi. Keten ayrıca “Keten Haliç Projesi”nde binanın altyapısı ile ilgili oluşabilecek herhangi bir sorun karşısında da 20 yıl garanti verdiklerini ifade etti.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Keten İnşaat A.Ş’nin Projelerindeki Son Daireleri!

Keten İnşaat A.Ş’nin Levent ve Etiler projelerindeki son daireleri kaçırmayın “Yeni Nişantaşı’nın mimarı” anlayışıyla başta …