1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Kayseri’nin İlk AVM-Otel Konsepti Açılıyor

Bir alışveriş merkezinden beklenen her şeyi müşterilerine sunmayı amaçlayan BYZ GARAGE AVM, Kayseri’nin en büyük balo salonu ve SPA’sına sahip, beş yıldızlı DELUX OMMER HOTEL ile birlikte açılıyor.

kayserinin-ilk-avm-otel-konsepti-aciliyor

Kayseri’de ilk defa alışveriş merkezi ile iş dünyasının ihtiyaçlarını birlikte çözümleyen bir model geliştiren BYZ GARAGE AVM, günümüzün tempolu yaşantısına cevap veren sosyal aktivite olanaklarını müşterilerinin hizmetine sunuyor.

Bol ürün çeşidiyle alışverişi keyfe dönüştüren hipermarketi, bütün teknolojik ürünlerin kolayca bulunabileceği elektronik marketi, en yeni sistemle donatılmış altı salonlu sinema kompleksi ve yerli / yabancı markaların mağazaları ile alışverişi keyfe dönüştürüyor.

5 Yıldızlı Bir Şehir Oteli: DELUX OMMER HOTEL

Kayseri halkının misafirperverliğinin bir göstergesi olan 186 odalı DELUX OMMER HOTEL, gerek iş gerekse turistik seyahatlerde, beş yıldızlı otel hizmeti bekleyen konuklarına ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Konuklarını sıcak bir atmosferle karşılayacak olan Delux Ommer Hotel, 177 delüks odası ve 9 suiti, açık mutfağı ile Kayseri’de bir ilke imza atan restoranı, lobi barı ve 7 adet toplantı salonu ile misafirlerine masal gibi anlar yaşatacak.

Ziyaretçilerine beklentilerinin üzerinde bir yaşam merkezi sunmayı amaçlayan BYZ GARAGE AVM; Kayseri’nin en yeni ve en modern beş yıldızlı oteli olan Delux Ommer Hotel ile birlikte gerek otel misafirlerine, gerekse Kayserililere üst düzey bir hizmet sağlayacak.

23 Mart 2013 tarihinde açılacak olan BYZ GARAGE AVM, hem Kayserililere, hem de şehri ziyarete gelenlere, beş yıldızlı otelin konforu ile alışveriş merkezinin dinamizmini birlikte sunarak, şık ve detaycı tasarımı ile Kayseri’de fark yaratıyor.

Kaynak: emlakofis

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Okumaya Dikkat Çekmek İçin Temel Atma Töreninde Kitap Okuttu

Kayseri’de özel bir inşaat firması, yeni projesinin temel atma töreninde davetlilere kitap okutup çeyrek altın …