1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Kapadokya Serinn House…

60 milyon yıl önce lav ve küllerin rüzgar ve seller ile oluşturduğu Kapadokya, dünyanın doğa harikaları arasında yer alıyor. Pers dilinde Güzel Atlar Ükesi olarak anılan Kapadokya, doğa ve tarihin beşiği. Günümüzde bölge farklı aktiviteleri ile anılıyor. Kapadokya’nın gizemini tasarım ile buluşturan Serinn House, sevimli bir taş yapı. Geleneksel tarzda dekore edilen otel, sadece beş odalı.

Türkiye’nin orta noktasında peri masalı gibi bir tatil geçirmeyi kim istemez. Peri bacalarının bulunduğu Kapadokya, doğa ve tarihin bütünleştiği bir yer. Ürgüp’ün en güzel yerinde bulunan Serinn House şu peri masalımıza çok uygun diyelim. Sadece beş odası olan özel, şık, modern ama tamamiyle Kapadokya’nın özelliklerini taşıyan bir ev/otel. Beşi de değişik olan Serinn odaları mimar Rifat Ergor tarafindan orijinal mağara dokusu korunarak modern bir dokunuş ile tasarlanmış.

Wireless internet her odada var, bunun dışında oturma odası konseptinde televizyon, DVD ve müzik dinleyebileceğiniz bir mekan da düşünülmüş. Serinn’in sahibi Eren Serpen, uluslararası hizmet sektöründe ve dünyada gezdiği mekanlarda edindiği deneyimi bu mekana katmış. Sabah uyandığınızda muhteşem Kapadokya manzarası olan terasta ev yapımı ekmekler, kekler ve yeni çekilmiş kahve ile güne başlıyorsunuz.

“SERİNN” dünyanın en gözde butik otelleri arasında
Tüm dünyadaki seyahat tutkunları tarafından takip edilen seyahat dergisi Conde Nast Traveler ve lüks seyahat konusunda uzman internet sitesi globorati.com, Türkiye’den Serinn Otel’i dünyadaki en gözde yeni butik otelleri arasında gösterdi.

Kapadokya’nın “ilk gerçek tasarım oteli” olarak tanımlanan Serinn Otel, Conde Nast Traveler’ın Mayıs sayısında en yeni gözde oteller arasında gösterildi. Tüm dünya tarafından takip edilen Internet sitesi ‘globorati.com” ise kısa zaman önce dünyanın en iyi 10 butik oteli arasında Türkiye’den Serinn Oteli seçmişti.

Conde Nast Traveler dergisi ve globorati.com, Nisan 2007’den bu yana Kapadokya’da beş odasıyla hizmet veren Serinn Otel’in dekorasyonuna, mimarisine, konumuna, kaliteli servisine ve lezzetli kahvaltısına dikkat çekiyor. Globorati.com Serinn için ”Kapadokya’nın aya benzeyen manzarasına karşı kurulmuş” ifadesi kullanılıyor.

Kapadokya bu defa da Serinn ile dünya vitrinindeki yerini alıyor

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Aralık Ayında Sitemizde En Çok Aranan 200 Kelime!

feeds feedburner com (1094) www sermimar net (715) ytong ölçüleri (362) güneş panelleri suyu nasıl …