1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Jennifer Lopez Ataşehir’den Ev Aldı Mı?

Bütün televizyon kanallarında malum reklam. Jennifer o kadar çok beğenmiş ki Ataşehir’deki projeyi aynen şöyle diyor.

jennifer-lopez-atasehirden-ev-aldi-mi

“İstanbul’da ki en yüksek bina. Yatırım konusunda akıllı davranmaya çalışıyorum. Öncelikle sevdiğim yerleri seçmeye çalışıyorum. Tekrar gelmek istediğim yerleri seçiyorum. Benim üzerimde iyi etki bırakan yerleri akıllı yatırım olan yerleri seçiyorum.”

Jennifer dersini iyi çalışmış ki, İstanbul’un en yüksek binası olduğunu biliyor buranın. Akıllı yatırım yapmayı severim dediğine göre o bir dişi Donald Trump olmalı yani emlaktan epey servet yapmıştır heralde. İstanbul’dan ev almaya, konser vermeye geldiğinde karar veriyor. Adres belli…. Karar vermesi uzun sürmüyor hemen alıyor. Zira konser vermeye gittiği ülkeleri daha gitmeden önce iyi araştırıyor, iyi analiz ediyor sanıyorum. Tekrar gelmek istediği yerleri seçtiğini söylüyor. Demek ki şansımıza bir gün yolu buraya düşerse ve evinde kalırsa, kendisini komşu olarak evde çaya çağırabileceğiz. Bütün hamaratlığımızla baklava, börek Allah ne verdiyse artık. Türk misafir perverliğimizi göstereceğimize eminim.

Belki de Jennifer bir gün yaşlandığında kiraya verdiği Ataşehir’deki bu dairesinden aldığı kiralarla Amerika’da geçinecek. Bu da alternatiflerden bir tanesi. Jennifer Lopez’e kaç kişi komşu olmak için daire aldı bilmiyorum ama proje adını iyi duyurdu. Sosyal medyada Ağaoğlu’nun Maslak 1453 projesi kadar konuşulmasa da eh işte biraz muhabbeti yapılmış.

Soru şu.. Jennifer Lopez Ataşehir’den ev aldımı?

Diyelim ki beğendi ve aldı. Latin güzel memleketi de en az İstanbul kadar güzel olan Porto Rico’da yaşamak, yaşlanmak varken burada yaşamayı neden seçsin. Bilmediğimiz hesaplamadığımız ne var? Acaba kendisi açık bir şekilde ben buradan ev aldım ve akıllı yatırım yaptım diye bir ordu basının önünde o konuşmayı yaparken ve maketteki dairesini gösterirken, televizyon kanallarında reklamının döneceğini bilmiyormuydu.? Eğer öyleyse mutlak arkasından kabarık bir fatura inşaat firmasına gönderecektir..Özellikle Amerikalı yıldızların çocuklarının resimlerini bile parayla basına dağıttıklarını okuyoruz. Bedava parmak oynatmazlar yani.

Organizasyonu yapanları tebrik ediyorum lakin Jennifer ordan bir ev almış olsa bile anlaşılan karşılığında para yerine reklamlarınızda oynamayı kabul ettiği aşikar.

Niye mi yazıyorum bunu. Hangi kanalı açsam Jennifer Lopez li reklamlar baydı. İnşaat firmalarının daha inovatif reklama ihtiyacı var bunlar itici oluyor. Vazgeçin yapmayın bizi kendinizden uzaklaştırmayın. Zira bu kadar “tiyatro” olan bir reklam filmi halkı da yanıltmıyor mu?

Hatice Kolçak
Mali Müşavir – Gayrimenkul Uzmanı
Twitter adresi/ @haticekolcak

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Türk Mühendisler Birliği, Yetiştirilmek Üzere Mühendis Arıyor

Türkiye çapında büyük bir kuruluşun İstanbul-Ataşehir, Bursa, Balıkesir, Bandırma ve Hatay ayaklarında çalışacak yetiştirilmek üzere …