1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu Kuruldu!

Tüm İnşaat müteahhitleri Dernekleri Federasyonu Başkanı Tahir Tellioğlu ve Yönetim Kurulu, Mamak İnşaat Müteahhitleri Derneği?ni ziyaret etti.

adana, ankara, Çevre Ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, inşaat müteahhitleri, inşaat sektörü, izmir, Mamak İnşaat Müteahhitleri Derneği

Ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, inşaat Müteahhitlerinin bir konfederasyon altında toplandığını ifade eden Tahir Tellioğlu, ?Müteahhitlerimizin sorunlarını çözebilmek için İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu kurduk.

19 Aralık 2012 tarihinde genel kurulunu yapacağız. Bu birliktelik tamamen gönüllülük esasına dayanmaktadır. Bu gönüllü teşekkül sektörün sorunlarının çözümünde etkili olacağı gibi ülkeyi idare edenlerin de muhatap olacağı bir örgüt olmuştur? dedi.

Türkiye genelinde faaliyet gösteren üç büyük inşaat müteahhitleri dernekleri federasyonlarının bir araya gelerek konfederasyon haline geldiklerini ifade eden Tahir Tellioğlu, ?Konfederasyonumuz, Adana, İzmir ve Ankara?da faaliyet gösteren üç federasyon ve bunun altındaki 50?ye yakın birliğin ve toplamında 100 bine yakın müteahhidin temsilcisi olmuştur. Temsil etimiz kitle örgütlenmemiz tamamlandığında daha da artacaktır. Bu birlikteliğimiz inşaat sektörünün sorunlarının çözümünde etkili olacaktır? şeklinde konuştu.

İnşaat müteahhitlerinin çok ciddi sorunlarının bulunduğunu, bu sorunların çözümünün Ticaret Odası çatısı altında çözümünün mümkün olmadığını ifade eden Mamak İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Sezai Mallı, ?Türkiye genelinde inşaat müteahhitlerinin bir federasyon çatısı altında toplanmaları çok olumlu bir davranıştır. Bu birliktelik inşaat müteahhitlerinin oda olmasını sağlayacaktır. İnşaat Müteahhitlerinin Odasının olması da inşaat sektörünün sorunlarının çözümünde etkili olacaktır. Bu konuda Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar?ın verdiği desteğe de teşekkür ediyorum. Eminim ki Bakanımızın verdiği bu destek inşaat sektörü açısından son derece önemlidir? diye konuştu.

RADİKAL

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Konuta Büyük İlgi! Tarihi Kredi Fırsatından Kimler Yararlanacak?

Uzun zamandır durgunluk döneminde olan konut sektörü kampanyalarla hareketlendi. Kamu bankalarının sunduğu konut kredisi kampanyasına …