1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

İnşaat Gümbür Gümbür Geliyor!

Türkiye, tarihi bir seçimi daha geride bırakırken, sandıktan ‘istikrar’ çıktı. Tek parti iktidarıyla 13 yıldır ülke ekonomisinin dinamosu görevini gören inşaat sektörünün önde gelen isimleri, “Artık Türkiye’yi kimse tutamaz. Gümbür gümbür geliyoruz” dedi

insaat-gumbur-gumbur-geliyor

Seçimden tek başına güçlü bir iktidarın çıkması, son yıllarda ekonominin lokomotif sektörü inşaata doping etkisi yapacak. Sektörün önde gelen temsilcileri, AK Parti’nin 4’üncü kez güçlü iktidarıyla, Türkiye’de siyasi istikrarsızlık riskinin de ortadan kalktığı görüşünde birleşiyor. 1 Kasım seçimlerinin önemli bir dönüm noktası olduğunu ifade eden patronlar, Türkiye’nin önünü kimsenin kapatamayacağını, vatandaşın iktidara sahip çıktığını söyledi. Tüm sektörlerin önünün açılacağını belirten temsilciler, ertelenen konut talebinin de satışa döneceğini, inşaat sektörünün ‘gümbür gümbür’ yoluna devam edeceğini ifade etti.

HERKES KAZANACAK

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum İnşaat sektöründe hazirandan kasıma kadar seçim telaşı satışlara olumsuz yansıdı. Genel bir durağanlık vardı. Bunun sebebi de istikrardı. İnşaallah bu 4 yıl daha bu şekilde sürecek. Bu durum sadece inşaat sektörünü değil, tüm sektörlerin önünü açacak. 2 Kasım’dan itibaren hem alıcı, hem yatırımcı tüm vatandaş rahatlayacak. Bugünden itibaren gümbür gümbür tüm sektörlerin önü açılacak.

VATANDAŞ YOLA DEVAM DEDİ

Dap Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz Üzerimizden seçim atmosferi kalktı. 13 yıl boyunca bu ülkeyi iktidarımız çok iyi yönetti. Daha vatandaş AK Parti’ye mesaj vermişti. AK Parti de bu mesajı iyi okudu. Vatandaş bu güvenle yola devam dedi. Bu saatten sonra artık Türkiye’yi kimse tutamaz. Bundan sonra artık 4 yıl seçim sayfasını kapatıp, ekonomi sayfası açmamız lazım.

İSTİKAMETİ BU MİLLET BELİRLEDİ

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas Kasımdan itibaren tek parti iktidarını istediğimiz için, ertelenen konut alma talebi kısa sürede satışa dönecektir. İnşaat sektörünü kasım aralık gibi çok büyük bir ivme bekliyor. Biz de tüm hazırlıklarımızı buna göre yaptık. Türkiye için 1 Kasım seçimleri çok iyi bir dönüm noktası oldu, hem siyasi hem de ekonomik anlamda. Türkiye ayağına dolaşan prangalardan kurtulup, önüne bakacak. Bu millet ülkenin sahibi olduğunu apaçık gösterdi. Bu ülkenin istikametini millet belirledi. Üzerine oynanan algı operasyonuna son nokta konuldu.

SEÇMEN DOĞRU TERCİH YAPTI

KONUTDER Başkanı Ömer Faruk Çelik Seçmen yıllardır tercihini doğru kullandı. Bu seçim sonuçları “7 Haziran’ı unutmayın. Bu memleketin istikrarını kimseye bozdurmayız” dedi. Sandıktan çıkar istikrar gayrimenkul sektörünü uçuracak.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Sağlıktaki Başarı, Türkiye’ye Yönelik “Güvenli Liman” Algısını Güçlendiriyor

DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “Aldığı önlemler sayesinde Türkiye, bu krizden en hızlı …