1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

İnovasyon Durgunluk Dinlemedi!

Türkiye’nin lüks mobilya markası olarak kabul edilen Zebrano, uluslararası piyasalarda yaşanan durgunluğa aldırış etmeden, yurtiçi ve yurtdışında birbiri ardına yeni mağazalar açmaya devam ediyor. Son 1 yıl içerisinde açtığı Umman ve Dubai mağazalarının ardından şimdi de 15. yurtdışı Mağazası ile Cidde’de.

inovasyon-durgunluk-dinlemedi

ULUSLARASI piyasalarda yaşanan durgunluk pek çok ülkeyi etkisi altına alırken, lüks tüketimde planlar aynen devam ediyor.

Zebrano; Mağazalarının yanı sıra özellikle ortadoğudaki milyon dolarlık hotel ve emlak projelerinin etkisiyle geçen yılki net gelirini yüzde 32 oranında artarırmayı başardı.

Konu ile ilgili konuşan Zebrano Mobilya Genel Müdür Ali Demirhan;

“Yeni projeler, yeni fikirler bekler. İnovasyon ve pazarlama çözümlerimiz, pazarda karşılık buluyor. Global durgunluğa rağmen büyüme hızımız etkilenmiyor” dedi.

Ahşabı; mermer, cam, kumaş ve deri gibi malzemeler ile harmanlayarak mobilyada farklı kombinasyonlar üretiklerini belirten Ali Demirhan, “Bu da bizi diğer markalardan ayırıyor” diye konuştu.

Zebrano; başta Rusya olmak üzere, İran, Irak, Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri, Umman, Kuveyt, Suudi Arabistan gibi ülkelerde açtığı mağazalar ile bu bölgelerdeki projeler için davetler alıyor ve bitirdiği işler ile büyük beğeni topluyor.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

İzmir’de Kiralık Ev Kalmadı

İzmir’deki yıkıcı depremin ardından büyük korku yaşayan vatandaşlar evlerini değiştirmek istiyor. Yaklaşık 4 bin 500 …