1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Evgör’den Ağustos Ayına Özel Dört Köşe Fırsat!

“Tasarımla Mutluluğun Birleştiği Nokta” Evgör Mobilya, düzenlediği ekonomik ürün kampanyaları ile müşterilerine cazip fiyat avantajları sunuyor

Evgör, evgör mobilya, Evgör mobilya Ağustos Kampanyası, Evgör Mobilya Kampanya

Evgör Mobilya tarafından her ay farklı bir ürün için düzenlenen büyük indirim kampanyasında, Ağustos’un avantaj ürünü Relax köşe koltuk oldu. Farklı renk seçenekleri bulunan bu özel koltuk, Ağustos ayı boyunca 1.980 TL yerine 990 TL’den satışa sunuluyor. Stoklarla sınırlı olan kampanyadan yararlanmak isteyenler, Beyoğlu, Çamlıca ve Üsküdar Evgör mağazalarına gelerek ya da www.evgor.com.tr adresi üzerinden Relax köşe koltuğa yaklaşık 1.000 TL’lik indirimle sahip olabilecek. Evgör Mobilya’nın avantajlı indirim ve fırsat kampanyalarından düzenli haber almak için, firmanın 170 bini aşkın üyesi bulunan Facebook.com/evgormobilya sayfasını takip edebilirsiniz.

Erişilebilir fiyatlara, kaliteli ürün sunmayı ilke edinen Evgör Mobilya, her ay farklı ürün gruplarında gerçekleştirdiği indirim avantajını bu defa köşe koltukta uyguladı. Firma, düzenlediği “ekonomik ürün” kampanyası dahilinde, mağazalarına gelen ya da Türkiye’nin en büyük online mobilya alışveriş sitesi www.evgor.com.tr adresini ziyaret eden müşterilerine, Ağustos ayı boyunca “Relax Köşe Koltuğu” 1.980 TL yerine 990 TL’ye sunuyor.

Fırsatı kaçırmak istemeyenler için “Emanet Sistemi” var!

“Tasarımla Mutluluğun Birleştiği Nokta” Evgör Mobilya’nın, bu özel fırsatı kaçırmak istemeyen müşterileri için de “Emanet Sistemi” bulunuyor. Özellikle evini yenileyen ya da henüz evlenme arifesindeki çiftler, kampanya dahilindeki köşe koltuğu bugünden satın alıp Evgör’ün Emanet Sistemi’ne bırakabiliyor ve teslimatını istedikleri tarihte yaptırabiliyor. Evgör Mobilya’nın Ağustos ayına özel fırsat ürünü Relax Köşe Koltuk hakkında detaylı bilgi ve alışveriş için www.evgor.com.tr adresini ziyaret edebilir ya da Türkiye’nin her yerinden 444 888 6 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Evgör Mobilya

2004 yılının son çeyreğinde kurulan Evgör, yaptığı yatırımlar ve başarılı pazarlama stratejileriyle kısa sürede sektörün sayılı firmalarından biri olmayı başardı. “Kaliteli ürün” & “Kaliteli hizmet” prensibinden vazgeçmeden müşterilerine en uygun fiyatı sunmayı ilke edinen Evgör Mobilya, İstanbul’da Üsküdar, Beyoğlu ve Çamlıca mağazaları ile hizmet veriyor. Firma, Türkiye’nin en büyük online mobilya sitesi www.evgor.com.tr ile de hem ülke geneline hem de dünyanın her yerine ürün satışı gerçekleştiriyor. 2011 AB Kalite Ödülü, 2011 Tüketici Kalite Ödülü, EQA Kalite Ödülü, Altın Marka Ödülü ile TTDK “Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz” Ödüllerinin sahibi olan Evgör Mobilya’nın ISO 9001 ve ISO 10002 sertifikaları da bulunuyor.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir?Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı.Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418