1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Ekolojik Ev Projesi İçin Geri Sayım Başladı!

Steelife, Türkiye’yi enerji faturasını sıfırlayacak yeni yapı sistemi ile tanıştıracak.

ekolojik-ev-projesi-icin-geri-sayim-basladi

Vefa Group markası Steelife, sektörde yine bir ilki gerçekleştiriyor.Yüzde 100 geri dönüşümlü malzemeler kullanarak hafif çelik yapı üreten Steelife, yeni geliştirdiği Ekolojik Ev Projesi’ni görücüye çıkarmak için gün sayıyor.

Türkiye’deki ilk hafif çelik binayı kuran Steelife, sektörde bir ilke daha imza atıyor. Steelife, enerji verimliliği esaslarına göre geliştirdiği Ekolojik Ev Projesi’ni çok yakın bir zamanda görücüye çıkaracak.

İstanbul Teknik Üniversitesi akademisyenleri ile yürütülen işbirliği ile gerçekleştirilen proje, üniversite sanayi işbirliğinin en iyi örneklerinden biri olarak dikkat çekiyor. Sağladığı izolasyon değerleri ile enerji kayıplarını minimum seviyeye indiren hafif çelik yapı sistemi ile üretilen Ekolojik Ev, kendi enerjisini kendisi üreterek ve enerjiyi en verimli şekilde kullanarak enerji verimliliği esaslarını en üst düzeyde karşılıyor.

Projenin ilk örneğini Pendik’teki showroomunda inşa eden Steelife, Ekolojik Ev Projesi ile Türkiye’yi enerji faturasını sıfırlayacak yeni bir yapı sistemi ile tanıştıracak.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Komşu Kombiyi Açmazsa Hakim Müdahalesi İstenebilir Mi?

Alt katınızda bir dükkan ya da komşu var ve bireysel ısınma sistemini hiç çalıştırmıyorsa ne …