1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Çorum’da Bir Firma Ev Alana Sıfır Araba Hediye Ediyor

Çorum’da bir inşaat firması yeni konut projesi kapsamında satışa çıkardığı dairelerden alan müşterilerine araba hediye edeceğini açıkladı.

corumda-bir-firma-ev-alana-sifir-araba-hediye-ediyor

Kentte faaliyet gösteren bir firma, Buhara Evler 5. Cadde bölgesindeki konut projesini hayata geçirdi.

Çorum’da bir inşaat firması yeni konut projesi kapsamında satışa çıkardığı dairelerden alan müşterilerine araba hediye edeceğini açıkladı. Kentte faaliyet gösteren bir firma, Buhara Evler 5. Cadde bölgesindeki konut projesini hayata geçirdi.

Firma, Türkiye’de ilk olma özelliği taşıyan bir kampanyayla daire satın müşterilerine 2015 model araba hediye edeceğini bildirdi.

Ev alan müşterilere çekilişsiz kurasız arabalar verilecek. Evlerin kaç liradan satışa sunulduğu hakkında ise her hangi bir bilgi verilmedi.

CİHAN

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Konut Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler 2015

Konut almaya karar verdiğinizde aklınıza üşüşen sorulardan bir türlü kurtulamıyorsanız bu bilgiler işinizi kolaylaştıracak. Konut …