1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Konutta Finans Maliyeti Düşüşte!

Siyasi istikrarın, banka faiz oranları ve şartlarının daha avantajlı olacağını gösterdiğini söyleyen West Gate İnşaat Satış Müdürü Elvan Özaydın, konut almak için doğru zaman olduğunu söyledi. Özaydın, konuta ilginin arttığını belirtti.

konutta-finans-maliyeti-dususte

Türkiye’de gayrimenkul sektörünün en hızlı büyüyen alanlardan biri olduğunu söyleyen West Gate İnşaat Satış Müdürü Elvan Özaydın, siyasi istikrarın, banka faiz oranları ve şartlarının daha avantajlı olacağını gösterdiğini söyledi. Konut alımlarının arttığını belirten Özaydın, konut almak için doğru zaman olduğunu belirtti.

Elvan Özaydın, Türkiye’de konut sektörü ve projeleri hakkında bilgiler verdi. West Gate İnşaat olarak satışı devam eden projelerinin West Gate Residence olduğunu belirten Özaydın, projenin, Ankara Eskişehir Yolu üzerinde konumlandığını ve 3 adet ticari blok ile ulusal ve uluslararası lüks markaların yer alacağı AVM alanından oluştuğunu söyledi. Özaydın, şunları söyledi: “Konut & Ofis olarak kullanabilecek olan projemizde 1+0’dan 4+1’e kadar daire seçenekleri bulunmaktadır. Toplam 743 bağımsız bölümden oluşan projemiz, 5 yıldızlı otel konforunda hizmet verilirken, rezidans konseptinden beklenilen tüm hizmetleri sunuyor.”

400 KİŞİ EV SAHİBİ OLDU

Özaydın, projelerinde anlaşmalı oldukları bankalar aracılığıyla, yüzde 25 peşinat ile 120 aya kadar kredi kullanılabildiğini belirterek, “Bankalarımız, projemize, ödeme ve koşullarda çeşitli avantajlar sunabiliyorlar. Ayrıca, yüzde 35 peşinatla 15 aya kadar vade farksız ödeme imkanı var” dedi. Son 10 yılda en yüksek değer artışının sağlandığı Eskişehir Yolu’nun, konutun kiralama ve prim değerinin artması açısından önem taşıdığını belirten Özaydın, “Bu yıl West Gate İnşaat olarak West Gate Residence projesinin lansmanını yaptık. Sadece projemizde 400 kişiyi ev sahibi yaptık ve bu rakamı hızla artırmaya devam ediyoruz.”

Projeler ivme kazandı

Türkiye’deki projelere baktıklarında oldukça olumlu bir ivme kazandığını gördüklerini dile getiren Elvan Özaydın, “Her yerde görmeye alıştığımız konutların yerine, farklı hizmetlerin sunulduğu projelerin yer aldığını görüyoruz” dedi. Özaydın, sözlerini şöyle tamamladı: “Kullanılan teknolojiler, hayatı kolaylaştıran hizmetler, akıllı evler, farklı konsept ve içerik sunan, tüketiciye bir yaşam vadeden projelerin her zaman fark yarattığını düşünüyoruz. İhtiyaçlara doğru çözümler üreten, bölgeye göre tüketicinin taleplerini iyi değerlendirebilen, hizmet çeşitliliği fazla olan ve kişiye kendini özel hissettiren projeler her zaman fark oluşturmaktadır.”

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir?Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı.Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

“Bina Kimlik Sistemi” Hayata Geçiyor (Tüm Şehirlerde Eş Zamanlı Olarak Başlayacak)

Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca hayata geçirilecek Bina Kimlik Sistemi ile binaların periyodik olarak denetimi yapılacak, …