1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Bayraklı Towers Akg Gazbeton’u Seçti

AKG Gazbeton, dünya standartlarındaki kalitesi ve tasarımıyla İzmir’in çehresini değiştirmeye hazırlanan Bayraklı Towers projesinin de ilk tercihi oldu….

akg gazbeton, akg gazbeton bayileri, akg gazbeton çorlu fabrikası, akg gazbeton fiyatları, akg gazbeton ile ilgili aramalar, akg gazbeton insan kaynakları, akg gazbeton iş başvurusu, akg gazbeton kariyer, akg gazbeton kırıkkale, Bayraklı Tower, bayraklı tower fiyat, bayraklı tower fiyatlar, bayraklı tower ile ilgili aramalar, bayraklı tower kaç katlı, bayraklı tower kavuklar, bayraklı tower ofis fiyatları, bayraklı tower wowturkey, folkart towers, kavuklar, nuh gazbeton

Uygulama kolaylığı, zaman – maliyet avantajı ve istenen ölçülere pratik olarak adapte edilebilmesinin yanında çevreci yaklaşımı ile de sektöre katma değer sağlayan AKG Gazbeton, dünya standartlarındaki kalitesi ve tasarımıyla İzmir’in çehresini değiştirmeye hazırlanan Bayraklı Towers projesinin de ilk tercihi oldu.

İnşaat sektörüne hız kazandıran çözümleriyle dikkat çeken AKG Gazbeton ürünleri, Kavuklar ve Miray İnşaat ortaklığıyla İzmir’de yükselen Bayraklı Towers projesinin de tercihi oldu.

İzmir’in İpekyolu Ankara Caddesi’nde 27 kattan oluşacak proje, inşaat hızına sağladığı katkı ve yüksek ısı yalıtım özellikleri nedeniyle özellikle seçilen AKG Gazbeton kalitesiyle yükseliyor. İzmir’in ilk iş ve yaşam merkezi olma özelliği taşıyan Bayraklı Towers, hayata konfor ve estetik katan ev-ofis konseptinin çağdaş yorumunu gözler önüne seriyor. İçerisinde bulunan son teknoloji ve iletişim altyapısıyla donatılan çeşitli büyüklüklerde 4 toplantı salonu, 106 kişilik seminer salonu, kuaför, eczane, ATM, süpermarket ve teknoloji marketi gibi seçeneklerle çarşı katında günlük ihtiyaçları kolayca karşılamaya olanak sağlıyor. Dünya mutfağında iddialı restoranlarıyla damaklara hitap edecek birçok seçeneğin yer aldığı food court alanının yanısıra sağlıklı yaşam kulübü ile egzersiz ve eğlence için de kaçırılmaz fırsatlar sunuyor.

İzmir’in ticari sembolü olacak proje ayrıca özel olarak dizayn edilen teknik özellikleriyle 9 büyüklüğündeki depreme dayanabilecek nitelikte inşaa ediliyor.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

AKG Gazbeton Yalıtım Plakası 60x25x7,5 Güncel Fiyatları

AKG Gazbeton Yalıtım Plakası Yalıtım plakaları, genel olarak kolon kiriş gibi betonarme yüzeylerin yalıtımında kullanılmaktadır …