1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Hangi Patron Hal İşine Girecek?

Bugüne kadar adını inşaat sektöründe Mashattan, Almond Hill gibi birçok projeyle gündeme getiren Taşyapı İnşaat’ın patronu Emrullah Turanlı tarım işine giriyor.

hal fiyatları ile ilgili aramalar, kumluca hal fiyatları, alanya hal fiyatları, bayrampaşa hal fiyatları, antalya hal fiyatları, istanbul hal fiyatları, demre hal fiyatları, beykonak hal fiyatları, balık hal fiyatları, taş yapı ile ilgili aramalar, varyap, sur yapı taş yapı evler, taş yapı malzemeleri, dap yapı, four winds, taş yapı bahçeşehir, fi yapı, taşyapı ile ilgili aramalar, suryapı, emrullah turanlı, varyap, taşyapı göztepe, teknik yapı, four winds, taşyapı iflas, taşyapı mashattan,Almond Hill ile ilgili aramalar, almondhill satılık 3+1, almondhill satılık 4+1, almondhill satılık 2+1, almondhill kiralık daire, almondhill kiralık 1+1, almondhill fiyat, almondhill kiralık, almondhill spor, almondhill,

Uzmanlar adıyla bir tarım ve hayvancılık şirketi kuran Turanlı’nın hedefinde büyük baş hayvancılık ve bu hayvanların tüketeceği yem üretmek var. 3 ülkede organik tarım yapmak için de harekete geçen Turanlı’nın bu yeni iş kolu için yapmayı planladığı yatırım ise 300 milyon Euro.

KABZIMALLIK DA VAR
İTO kayıtlarına göre firmanın faaliyet alanında kabzımallık da var. Hedefinin arazileri toplulaştırıp tarım yapmak olduğunu ancak birçok girişimde bulunmuş olsa da şu ana kadar bu konuda sonuca ulaşamadığını ifade eden Turanlı “Araz sahipleri hep ‘Ben abimle ya da babamla anlaşamam’ diyor. Bu yüzden toplulaştırma ve uygun arazi bulmak konusunda zorlanıyoruz. Yine de aramalarımız sürüyor. Trakya’da, Konya’da, Doğu’da her yerde arayışımızı sürdürüyoruz. 10 bin baş kapasiteli bir hayvancılık yatırımımız olacak. Sırf bu hayvanlar ve onlrın tüketeceği yemler için yatırım tutarı 100 milyon doları bulacak. Uluslararası finans kurumlarıyla kredi görüşmeleri yapıyoruz”

haberturk

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Vazo Kule’de Teslim Başladı!

Gayrimenkul sektörünün öncü markalarından DAP Yapı tarafından Maltepe Dragos’ta inşa edilen Vazo Kule’de konut ve …