1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Avrupa’nın En Yüksek Binası Hizmete Girdi!

Avrupa’nın en yüksek binası Moskova’da hizmete girdi. Mercury City Tower, ‘Avrupa’nın en yüksek binası’ unvanına sahip Londra’daki Shard’ı geride bıraktı.

Avrupa'nın En Yüksek Binası, Avrupa'nın en yüksek gökdeleni, emporis, giriş kontrol, HAVALANDIRMA, ısıtma, londra, Moscow City, Moskova, Rasen Stroy, Sektörel Haberler, The Shard, Türk müteşebbisleri, Türk taşaron şirketi Rasen Stroy Türk taşeron şirketleri, video

Rusya’nın başkenti Mokova’da ofis ve rezidanslardan oluşan karma proje Mercury City Tower, düzenlenen törenle açıldı. 338 metre yüksekliğinde ve bakır renkli camla kaplı bina, Avrupa’nın en yüksek binası olan Londra’daki Shard’ın unvanını aldı.

İnşaat şirketi Empori’nin açıklamasına göre bina, Eylül ayında, inşaatı devam ederken bu unvanı almaya hak kazanmıştı.

Mercury City Tower önümüzdeki yıl ise ‘Avrupa’nın en yüksek binası’ unvanını, tam yanında inşa edilen ve tamamlandığında 506 metre yüksekliğinde olacak Federation Tower’a devredecek.

Ancak, Kuzey Amerika, Asya ve Ortadoğu’daki birçok bina Mercury City Tower’dan yüksek.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Adana İnşaat 2013 Fuarı Açıldı

TÜYAP Adana Fuarcılık AŞ tarafından düzenlenen Adana İnşaat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma ve Kent Fuarı açıldı. …