1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Ataşehir’e Değer Katan Projeler!

Ataşehir’de son yıllarda yükselen Deluxia, Varyap Meridian, Metropol İstanbul ve Rönesans Tower projeleri Ataşehir’e değer kattı

ataşehir, Ataşehir'e değer katan projeler, deluxia, Metropol İstanbul, Rönesans Tower, Varyap Meridian

Deluxia, en düşük aidat iddiasıyla teslime başladı
Teknik Yapı, Deluxia projeleriyle yüksek aidat sorununa çözüm getiriyor. Bölgenin aidat ortalamasının yüzde 30 altında aidat alındığı projeler, teslim edilmeye başlandı. Deluxia Suites ve Deluxia Palace, Ataşehir’in ilk iddialı projeleri arasında yer alıyor.

İlk büyük ekolojik karma proje
Varyap Meridian projesi kapsamında 5 kulede 20 ila 61 katlı bin 500 konut, 50 bin metrekare kiralık alana sahip bir iş merkezi, 20 bin m2 ofis binası, işletmesi uluslararası bir markaya verilecek 5 yıldızlı otel, kongre ve iş merkezi, ticaret alanları olmak üzere toplam 6 kule ve 3 adet alçak katlı ticari blok bulunuyor.

Avrupa’nın en yüksek binalarından biri
Emlak Konut GYO ve Varyap-GAP inşaat Ortak Girişimi tarafından Türkiye’nin en büyük projelerinden birisi olarak yükselen Metropol İstanbul’da, 3 yüksek bina ve bin 500’ün üzerinde bağımsız ünite bulunuyor. Projede antensiz 250 metrelik kule de var.

A sınıf ofis Rönesans’tan
13 bin 810 metrekarelik arsa üzerindeki Rönesans Tower projesi A plus ofis projesi olarak tasarlanıyor. Marriott Hotel’in yanındaki arazide geliştirilecek olan proje, E-5 Otoyolu ve E-5/TEM bağlantı yollarının kesiştiği stratejik bir noktada yer alıyor. TEM bağlantı yolundan yüksek görünürlüğe sahip kuleden oluşacak MI projenin yüksekliğinin 140 metreyi bulacağı söyleniyor.

Habertürk

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Anadolu Yakasına İki Yeni Otel

Erko İnşaat’ın Ataşehir’de 130 milyon TL’lik yatırımla inşa ettiği beş yıldızlı otel Silence İstanbul, mart …