1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Anadolu Gayrimenkul (AND)’ye Londra’da 4 Ödül Birden!

Anadolu Gayrimenkul, ilk projesi AND ile European Property Awards’tan* toplam 4 ödül ile döndü.

anadolu-gayrimenkul-andye-londrada-4-odul-birden

Londra’da düzenlenen ve 25 ülkeden gelen yüzlerce projenin değerlendirildiği European Property Awards’da, AND; Ticari Yüksek Bina, Ofis Geliştirme, Ofis Mimarisi ve Ticari Renovasyon ve Yenileme kategorilerinde 4 ödüle layık görüldü.

AND aynı zamanda 3 kategoride ‘’5 Star’’ ile ödüllendirilerek International Property Award’a katılma hakkı da kazandı. AND; Avrupa’yı yıl sonunda düzenlenecek etkinlikte Ticari Yüksek Bina, Ofis Geliştirme ve Ofis Mimarisi kategorilerinde temsil edecek adayların arasına girerek, dünyanın en iyi projelerinden biri olma şansını sürdürdü.

Hem ödül, hem de yeni proje müjdesi

Anadolu Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta konuyla ilgili yaptığı açıklamada: ‘‘Geçtiğimiz yıl CityScape Global, bu yıl European Property Awards gibi dünyanın farklı bölgelerinde düzenlenen bu önemli yarışmalardan bir çok ödül ile dönüyor olmak, hızla ve emin adımlarla ilerlediğimiz bu yolun doğru bir yol olduğunu bizlere bir kez daha göstermiş oldu. Yıl sonunda Avrupa’yı temsil edecek projelerden biri olamaya hak kazanacağımıza ve Dünya klasmanında bu başarıyı devam ettireceğimize inancım sonsuz. Bu yeni süreçte AND ile sadece şirketimizi değil, ülkemizi de temsil ediyor olamanın heyecanı ile birlikte mesuliyetini de bilerek yarışıyor olacağız.’’

European Property Award’daki ile ilgili açıklamalarının ardından, ofis sektöründe AND ile kazandıkları başarıları devam ettirecekleri bir de yeni proje müjdesi veren Ali Baki Usta ‘’Yaşamın başlayacağı AND projemiz ile layık görüldüğümüz bu başarıları konut sektörüne de taşımak için önemli adımlar attık. İstanbul Kartal’da, bölgenin en büyük ölçekli projelerinden biri olacak ve geniş bir hedef kitlenin farklı bir çok beklentisine cevap verebilecek konut ağırlıklı bir proje için çalışmalarımız hızla devam ediyor.’’ dedi.

Kaynak : Emlakofis

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418