1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

4 Büyük Klüp Çatılara Çıktı

Futbol aşkı çatılarda dolaşıyor
Dünyadaki ekonomik krizi renkli kiremit üretimiyle rahat atlatan Başak Çatı ve Cephe Sistemleri, Türkiye’de de bir ilke imza attı.

Türkiye’deki pek çok bölgeye renkli kiremit sattıklarını söyleyen Başak Grubu Genel Müdürü Erkan Pekdemir, konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu:

“Türkiye’de ilk kez renkli kiremiti biz ürettik. Bunun için 1 milyon dolar yatırım yaptık. 20’ye yakın renk çeşidimiz var. Türkiye’nin pek çok bölgesinden talep alıyoruz. Şu anda Ege Bölgesi’nden yoğun istek geliyor. Alaçatı’da son 5 ayda yapılan her binanın çatısı renkli kiremitlerle döşendi. Suriye ve Kıbrıs’a da kiremit göndermeye başladık.”

Futbol takımlarının renklerinde taraftar serisi kiremitler ürettiklerini ifade eden Pekdemir, “Şimdiye kadar en çok siyah-beyaz renklerde kiremit sattık. Eskişehir Atatürk Stadyumunda bu ürünlerimizi kullandık. Bursaspor’dan talep aldık” dedi.

ISTANBUL ÇELİK ÇATI

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir?Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı.Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

16 Milyon Binanın Çatı ve Cephe Yalıtımı Yok!

ÇATIDER Başkanı Atila Gürses, ülkemizdeki konutların 12 milyona yakınının gecekondu ve kayıtsız konutlar olduğunu belirterek …