1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

10 Günlük Tatil Turizme Moral Oolur!

Tatil sitesi Gezinomi’nin Genel Müdür Yardımcısı Özgür Yıldız, 25-28 Ekim’e denk gelen Kurban Bayramı’nın Cumhuriyet Bayramı ile bir araya getirilerek 10 güne çıkarılmasının turizm sektörüne moral vereceğini belirtti..

agave, bamtur, Cumhuriyet Bayramı, ets, fırsat bu fırsat, gezinomi hakkında, gezinomi ile ilgili aramalar, gezisitesi, Özgür Yıldız, tatil, tatil sepeti, Tatil sitesi Gezinomi, turizm

Bu yaz tatiller çeşitli sebeplerle bölünmeye uğramışken, 10 günlük tatil hem turizmci hem de tatilciler için büyük fırsat olacak” dedi. Yıldız 10 günlük tatil konusunda kararın bir an önce verilmesi gerektiğini belirterek şunları söyledi:

“Bu kararın alınması uzadıkça hem bizim, hem de tatilcilerin program yapma süreleri daralıyor. Bu karar ne kadar önce alınırsa programlama açısından o kadar yerinde olur. Şu an sektörün tüm çalışanları planlarını uzun süreli bir tatil olacakmış gibi yapıyor.”

Milliyet

Hakkında: SerMimar

Osmanlılarda mimarbaşı, SerMimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak SerMimar'ın görevleri arasındaydı.

Ayrıca...

Şemsi Bayraktar’dan “Tiny House” Uyarısı

TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar ‘tiny house, bungalov benzeri yaşama alanlarının, tarım arazilerinin parçalanmasına ve …