1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

1.600 Türk Liraya Taksitle Sıfır Yeni Ev Satıyor

AC Yapı, üçüncü projesi Moment İstanbul’dan ev sahibi olmak isteyenlere iki fırsat sunuyor.

1-600-turk-liraya-taksitle-sifir-yeni-ev-satiyor

Dileyenlere yüzde 25 prim garantisi ya da yüzde 1 peşinat ve bin 595 TL taksitle ev sunuluyor. Demir-çelik sektörünün önde gelen üretici ve ihracatçıları arasında yer alan Coşkun Group çatısı altında faaliyetlerini sürdüren AC Yapı’nın Kartay’da inşa edilen projesi Moment İstanbul’da 731 konut bulunuyor. Projede, tipleri 1+1’den 4+1’e kadar değişen dairelerin fiyatları 319 bin TL’den başlıyor.

Dumankaya’nın ticarileri satışta

Dumankaya İnşaat’ın Anadolu yakasında Sahil Yolu’nda inşa ettiği Dumankaya Horizon’da hemen teslim avantajı ile başlatılan kampanyaya ticari alanlar da eklendi. Şirket yönetimine göre 20 mağaza ve 2 kafe alanına sahip Dumankaya Horizon’da ticari üniteler geri dönüşü hızlı yatırım potansiyeli barındırıyor. 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut alternatiflerinin de bulunduğu projede fiyatlar 449 bin TL’den başlıyor.

Kurtköy’de 291 bin TL’ye konut

Yeşilyurt İnşaat’ın Kurtköy’de geliştirdiği Still İstanbul Adoria’da peşin ödemeye yüzde 12 indirim ve yüzde 5 peşinatla 16 ay sıfır faizli ev sahibi olma imkanı sunuluyor. 70 milyon TL yatırımla yapılan 199 konutluk Still İstanbul Adoria, yüzde 85 yeşil alanı ile dikkat çekiyor. Aralık 2016’da sahiplerine teslim edilmesi planlanan projenin yüzde 65’i satıldı. Fiyatların 291 bin TL’den başladığı projede daireler 60 metrekareden başlıyor 211 metrekareye kadar çıkıyor.

Dap Yapı’dan yeni kampanya

Ofislerin yüzde 66’sının satıldığı Adam Kule’de mağazalar satışa çıkarıldı. DAP Yapı, İstanbul Dragos’ta konseptini insandan alan ‘Adam Kule’ projesi için kişiye özel ödeme seçenekleri sunuyor. Rezidans, home-ofis ve sosyal yaşam alanlarından oluşacak Adam Kule’de peşinat tutarı 2016’ya ertelenirken 12 ay taksit imkanı DAP Yapı tarafından karşılanıyor. Ayrıca 48 ay vade ve 0 faiz kampanyasıyla da Adam Kule’den home-ofis sahibi olma imkanı sunuluyor.

Tarabya’ya 49 villa yapıyor

Gök-An İnşaat’ın Tarabya’da inşa ettiği Therra Park Tarabya satışa çıktı. Her biri 4 dubleksten 12 blok ve 1 villadan oluşan projededeki villa fiyatlarının 1 milyon 800 bin dolardan başladığı ve 2 milyon 100 bin dolara kadar yükseldiği öğrenildi. Gök-An İnşaat Başkan Yardımcısı Ahmet Gökhan, Kasım 2016’da teslim edilecek projede 223 ile 668 metrekare arasında değişen bahçe ve çatı dublekslerinin metrekaresinin 7 bin dolardan başladığını kaydetti.

Zekeriyaköy’de KDV yüzde 1

Ortadoğu Grup tarafından Zekeriyaköy’ün en güzel yerinde hayata geçirilen Merkez Zekeriyaköy Projesi’nde, ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 1 KDV avantajı sunuluyor. 2+1 çatı dubleksi dairelerin 818 bin liradan, 3+1 bahçe dubleksi dairelerin 1 milyon 374 bin liradan satışa sunulduğu projede 106 konut bulunuyor. Zekeriyaköy Çarşısı’na 700 metre yürüme mesafesinde bulunan Merkez Zekeriyaköy, yapımı süren üçüncü boğaz köprüsüne yakın konumda.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir?Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı.Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Vazo Kule’de Teslim Başladı!

Gayrimenkul sektörünün öncü markalarından DAP Yapı tarafından Maltepe Dragos’ta inşa edilen Vazo Kule’de konut ve …