Reklamı Kapat

Tokat’ta İnşaat Sektörünün Önü Açılıyor

Editör: SerMimar Tarih: 19 - Şubat - 2013
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

AK Parti İl Başkanı Eyüp Eroğlu, imar çalışmaları ile eski binaların yenilenerek yeşil alanların çoğalacağını söyledi.

tokatta-insaat-sektorunun-onu-aciliyor

TESOB Başkanı Mehmet Bekçi, Bakkallar ve Manifaturacılar Odası Başkanı İhsan Tunç ve Ekmekçiler Odası Başkanı Bekir Yutbay ile birlikte bir süre önce yeni binasına taşınan AK Parti Tokat İl Başkanlığı binasında Başkan Eyüp Eroğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Esnaf odalar birliğinin Tokat’a bir ivme kazandırdığını ifade eden Başkan Eroğlu, kısa sürede kaba inşaatı biten Ahi Evleri’nin de Tokat için ayrı bir güzellik olduğunu söyledi.

Başkan Eroğlu ayrıca belediye tarafından yapılan imar çalışmaların eski binaların yenilenmesi ve yeşil alanların çoğalmasına yönelik olduğunun altını çizdi. TESOB Başkanı Mehmet Bekçi ise ikinci Ahi evleri projesine çok kısa sürede başlayacakları mesajını verdi.

Tokat’ta inşaat sektörünün hareketli olmasının esnafında hareketli olması anlamında geldiğini ifade eden Başkan Bekçi, “İnşaat işçisinden, boyacısına küçük esnaf ve sanatkar azami olarak istifade ediyor. Bizim yaptığımız sözleşmelerimizde olmaz ise olmamızın malzemelerin Tokat’tan temin edilmesi. Çünkü para bizim cebimizden çıkıp komşumuzun cebine giriyor. Ekmek yiyen arkadaşlarda yatırımlarını Tokat’a yapıyor. Bu da bizleri memnun ediyor” diye konuştu.

İHA

KATEGORİ: Sektörel Haberler

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yanıt Gönder

SPONSOR

Mimari, Elektrik, Mekanik, Statik Proje