Reklamı Kapat

Müteahhitler Kadıköy’de Birbirlerini Vurdu!

Editör: SerMimar Tarih: 16 - Nisan - 2011
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

Kadıköy’de iki müteahhit alacak yüzünden tartıştı. Tellioğlu silahı çekip tetiğe bastı. Tabanca tutukluk yapınca Alkılıç, Tellioğlu’nu başından vurdu ve öldüğünden habersiz sordu: Bu adam öldü mü ya?

Kadıköy’de bir inşaat şirketinde iki müteahhit arasında çıkan tartışmada kan aktı. Şirket sahibi Şaban Alkılıç, beton harcını vermediği gerekçesiyle Muammer Tellioğlu’nu (36) silahla öldürdü.

Müteahhit Alkılıç (61) Göztepe Mahallesi Ömer Paşa Caddesi 25/A’daki Er&Türk Yapı Grup Ltd. Şti. bulunduğu sırada içeriye Merdivenköy’de bir inşaat işini birlikte yaptığı Tellioğlu girdi.

Beton harçtan kaynaklanan alacak-verecek meselesinden başlayan tartışma bir anda kavgaya dönüştü. Belindeki silahını çeken Tellioğlu tetiğe bastı ancak, silah tutukluk yaptı. Bu sırada silahını çıkaran Alkılıç da 3-4 el ateş ederek Tellioğlu’nu vurdu.

Kafasından vuruldu
İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi geldi. Bu sırada sağlık görevlileri de kafasına ve karın boşluğuna isabet eden kurşunlarla yere yığılan Tellioğlu’na bir süre kalp masajı yaptı. Ancak, Tellioğlu tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Saldırgan Alkılıç ise Göztepe Polis Merkezi’ne teslim oldu. Alkılıç, basın mensuplarına, “İnsan şerefi için yaşar. Betonumu vermedi” dedi. Katil zanlısı, kafasından ve karın boşluğundan vurduğu Tellioğlu’nun öldüğünden habersiz şekilde, “Bu adam öldü mü ya?” diye sordu.

Abi Tellioğlu polisle tartıştı
Tellioğlu’nun cesedi yapılan incelemelerin ardından Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

Ağabeyinin ölüm haberini alarak işyerine gelen Mahmut Tellioğlu, polis memurları ile kısa süreli tartışma yaşadı. İşyerine girmek isteyen Tellioğlu, polisler tarafından güçlükle sakinleştirildi.

Tellioğlu ile Alkılıç’ın tabancaları inceleme için kriminal laboratuvarına gönderilirken, işyerinde 3 adet boş kovan bulundu.

Milliyet/GÖKHAN KARAKAŞ

E-Mail Aboneliği İle Haberiniz Olsun!

Mail Adresinizi Giriniz:

KATEGORİ: Sektörel Haberler

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yorumlara Kapalıdır.

SPONSOR

Mimari, Elektrik, Mekanik, Statik Proje