Reklamı Kapat

Kodal’dan Vinç Hizmeti

Editör: SerMimar Tarih: 24 - Ocak - 2013
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

İnşaat sektörünün 25 yıllık tecrübesi Kodal İnşaat, 30 ton ağırlığı 39 metre yüksekliğe taşıma kapasitesine sahip bir vinç alarak hizmet yelpazesini genişletti

kodaldan-vinc-hizmeti

ALANYA’DA inşaat sektörü kendini yeniliyor. Bu yeniliklere imza atan şirketlerin başında da Kodal İnşaat geliyor. 25 yıl önce inşaat malzemeleri satarak sektöre adım adan Kodal İnşaat, araç filosunu genişletiyor.

30 ton ağırlığı 39 metre yüksekliğe çıkaracak yeni bir vinç alan Kodal İnşaat yetkilisi şöyle konuştu: 25 yıl önce küçük bir kulübede hizmet vermeye başlayan şirketimiz, bölgemizde inşaat sektörünün gelişmekte olduğunu görmüş ve sektörün ihtiyacı olan inşaat malzemesini sektör temsilcilerinin ayağına getirmiştir.

En kaliteli ürünleri satarak yöremize hizmet etmeye çalıştık. Başladığımızda demiri elle indirir, kumu kürekle yüklerdik. Müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek için günümüz şartlarına ayak uyduruyoruz. İnşaat sektörüne daha faydalı olabilmek için 30 ton ağırlık kaldırabilen ve 39 metre yüksekliğe yük koyabilen yeni bir vinç alarak bu eksikliği de gidermiş olduk. Amacımız daha fazla kişiyi istihdam ederek bölge ve ülke ekonomisine katkı sağlamak.

KATEGORİ: Sektörel Haberler

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yanıt Gönder

SPONSOR

Mimari, Elektrik, Mekanik, Statik Proje