Reklamı Kapat

Karaman’da Prestij Projede Sona Yaklaşıldı!

Editör: SerMimar Tarih: 3 - Kasım - 2016
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

KARAMAN’ın en prestijli projelerinden biri olan Piri Reis Vadisi’nde, konutların yapımında sona yaklaşılırken, alış veriş merkezi, restoran, kapalı otopark gibi ortak yaşam alanlarının yer aldığı sosyal tesis alanındaki çalışmalar da hız kazandı.

karamanda-prestij-projede-sona-yaklasildi

Karaman Belediyesi tarafından projelendirilen ve TOKİ işbirliği ile geçekleştirilen Piri Reis Vadisi Projesi’nde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

Piri Reis Vadisi Projesi’nin birçok toplu konut projesine örnek teşkil edeceğini belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, ”Kent tarihimizin en önemli toplu konut projesi Piri Reis Vadisi’nde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Toplam bin 728 konut ve alışveriş merkezi, restoran, kapalı otopark gibi sosyal tesis alanlarından oluşacak projenin ilk etabında 450 konut yapıldı. Bu konutların 272’si normal daire, 166‘sı özel konut ve 12 adedini de teras villa oluşturuyor. Şu anda altı bloktan oluşan konutlarda çalışmalar tamamlanmak üzere. 2 kattan oluşan villa konutlarının yapımı devam ediyor. Ayrıca alışveriş merkezi, spor kompleksleri, suni gölet, otopark ve çocuk oyun alanı ile yeşil alandan oluşan sosyal tesis alanlarında çalışmalar hızla devam ediyor. Piri Reis Vadisi Projesi, konutları, sosyal donatıları ve ticaret alanları ile Doğukışla bölgesini cazibe merkezi haline getirecek” dedi.

KATEGORİ: Sektörel Haberler

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yorumlara Kapalıdır.

SPONSOR

Mimari, Elektrik, Mekanik, Statik Proje