1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

İşte Beyazıt’ın Karaköy’deki Oteli!

Beyazıt Öztürk, 5 milyon dolara satın aldığı harabe bir binayı otel dönüştürmek için kollara sıvadı.

iste-beyazitin-karakoydeki-oteli-1

Ekranların sevilen şovmeni Beyazıt Öztürk, akıllı yatırımcı çıktı. Yaptığı birikimlerle kendine Karaköy’de bulunan harabe bir bina satın alan Öztürk, burasını otel haline getirmek için çalışmalarına hız verdi. Semtin en işlek caddesi olan Kemeraltı’ndaki yeri yıkarak ağabeyi Korkut Öztürk’le işbirliği yapan şovmenin 5 milyona dolara aldığı binanın inşaat halindeki görüntüleri ortaya çıktı.

iste-beyazitin-karakoydeki-oteli-2

Beyazıt Öztürk’ün yayın yaptığı stüdyonun yan tarafında bulunan binada son sürat çalışmalar devam ediyor. Hotelin başına da şovmenin muhasebe işlerini yürüten ağabey Korkut Öztürk geçecek.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418