Reklamı Kapat

Hak İnşaat Urla’dan Yeni Atılım Daha Villa Yapacaklar?

Editör: SerMimar Tarih: 28 - Temmuz - 2015
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

28 senedir , toplanmış konuttan hastaneye, fabrikadan sokak ve enfrastrüktür hizmetlerine civarı , pazarın her kapsamında çalışma gösteren Doğruluk İnşaat, Urla Sefaköy’de 7 villanın inşaatına başlıyor.

hak-insaat-urladan-yeni-atilim-daha-villa-yapacaklar

28 senedir , toplanmış konuttan hastaneye, fabrikadan sokak ve enfrastrüktür hizmetlerine civarı , pazarın her kapsamında çalışma gösteren Doğruluk İnşaat, Urla Sefaköy’de 7 villanın inşaatına başlıyor. Tahmini 170 bin metrekare arazi üst kısmına inşa edilecek meydana gelen villaların bugüne civarı yapılanlardan çeşitli olmasını amaçladıklarını belirten Doğruluk İnşaat Idare Heyeti Azasi Kamil Bilge , “Projede 500 metrekarelik partner yüzme havuzu, reviş parkurları, spor alanları , alan topu kortları, toplumsal kuruluş binası koltuk algı. Büyüklükleri 300-450 metrekare aralarında değişim gösteren villaların herkes hususi tasarlanmış ultra lüks malikane tarzı zeki ev sistemiyle donatılacak. Tamamı anda güvenlikli ve bağımsız havuzlu olacak” diye konuştu .

Yurtdışından teklif
Firma namına kendilerine pekçok mühim kuruluşlardan ve projelerden öneriler geldiğini belirten Bilge , “Türkiye’nin en kocaman üniversitelerinden birisi meydana gelen 70 bin öğrencili Dokuz Ilkgüz Üniversitesi’nin kampusünün koltuk aldığı Buca Tınaztepe’de 3.000 200 öğrenim gören kapasiteli yurt imalatı hakkında ön mukavele imza attı . Burada çalışmalarımız devam etmektedir . Bununla Birlikte çok mühim bir ülke dışı atağına hazırlanıyoruz. Fellah ülkelerinde çok mühim kuruluşlardan öneriler alıyoruz. Bir Sonraki günlerde gelişmeleri halkoyu ile paylaşacağız” diye sohbet etti . “Buca’da yepyeni bir il doğuyor” sloganıyla inşa ettikleri Il Buca Evleri’nin de yüzdelik 90’ının satıldığını belirten Bilge , “Kapalı otoparktan gsm sinemasına, açıkça ve bağlı yüzme havuzundan fitness salonuna, genç oyun parkından saunaya civarı bütün donanıma sahip ultra lüks binalardan meydana gelen projede özürlü insanlarımız amaçlı de çok hususi uygulamalara imzasını attık . Projemiz bölgenin en lüks projesi oluyor ” diye konuştu .

KATEGORİ: Sektörel Haberler

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yorumlara Kapalıdır.

SPONSOR

Mimari, Elektrik, Mekanik, Statik Proje