Reklamı Kapat

Fatmagül’ün Suçu Ne? Dizisiyle Ev Pazarlama Taktiği!

Editör: SerMimar Tarih: 6 - Mart - 2011
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

Yayınlanmaya başladığı günden beri reyting rekorları kıran dizi ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’deki Reşat Yaşaran ve ailesinin evinde siz de oturabilirsiniz..

Milliyet gazetesi yazarı Sina Koloğlu, ‘Diziyle Ev Pazarlama Taktiği’ başlıklı yazısında, dizide kullanılan eve izleyicilerin de komşu olabileceğini belirtiyor ve şöyle diyor:

‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’de Reşat Yaşaran ve ailesinin oturduğu eve siz de sahip olabilirsiniz! Bu bir hayal değil. Çünkü o evler, şu sıralar satışa sunulan lüks bir sitede yer alıyor. Ev demek yanlış, vadi burası. Öyle geçiyor adı. Pazarlayan şirket bir bülten hazırlamış. Diyor ki; “Dizideki ünlü ve zengin işadamı karakteri Reşat Yaşaran ve ailesi Toskana Vadisi’ndeki 940 metrekarelik villada yaşıyor. Evin, beş yatak odası, 56 metrekarelik bir Casita’sı (misafir evi), 94 metrekare ebeveyn süiti, yüksek tavanlı çalışma odası da bulunuyor”.

Peki Selim Bey’in kaldığı yer neresi bu küçük evde? Dizideki Selim Yaşaran karakteri de evin konuk odasında yani Casita’sında yaşıyormuş. Düşünün bu ‘Casita’da oturacaksınız ve Selim Bey’i düşüneceksiniz? Hayal etmek bile yeter!

ERDOĞAN AĞABEY İLE ANNESİ NEREDE KALIYOR?
Bir de onlar var. Erdoğan Yaşaran ve annesi ise bu vadinin bir başka evinde. Size komşu olabilirler yani. Onların kaldığı ev daha ufak tabii ki 740 metrekare… Bununla da bitmiyor Fırat Çelik ve ailesi de vadide. Onlar 854 metrekareyle yetiniyor. Haa. Vural Ağabey ve ailesi var bir de, unuttum. Onlar da vadide… Bu vadi çok acayip yani! Sonra da oturup Fatmagül’ün suçu neydi diye düşünün!”

Sina Koloğlu / Milliyet Cadde

Aranan Kelimeler:

KATEGORİ: Sektörel Haberler

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yorumlara Kapalıdır.

SPONSOR

Mimari, Elektrik, Mekanik, Statik Proje