1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

“Evimiz Kocaeli” Projesine İlgi Büyük

Pekdemir İnşaat’ın Kocaeli’nin Başiskele bölgesinde hayata geçireceği 936 konutluk proje, Kocaeli halkından büyük ilgi görüyor.

evimiz-kocaeli-projesine-ilgi-buyuk

20 Mart’ta gerçekleştirilenbasın lansmanıyla satışlarına başlanan ve ilk etapta 360 konutun satışa sunulduğu projede satışlar hızla devam ediyor.

Konut alanlar arasında İstanbul ve Ankara’dan dahi alıcıların bulunması dikkat çekti.

Eldeedilen bu başarıda, bölge halkının yakından tanıdığı Pekdemir markasına duyulangüvenin yanı sıra projenin yarattığı yüksek beğeninin etkisi bulunuyor.

Kocaeli’de büyük bir ilgi ve merakla beklenen Pekdemir’in 70. yıl gurur projesinde lansmana özel fiyatlar, 2+1 daireler için 79 bin liradan başlıyor. 2+1, 3+1 ve 4+1büyüklüğe sahip altı farklı tip konutun bulunduğu projede3+1 daireler 130 bin, 4+1 daireler ise 199 bin liradan başlayan fiyatlarlaalıcılarını bekliyor. Projede aylık aidatlar ise 110-120 lira aralığındaolacak.

Pekdemir İnşaat’ın yüksek kalite standartlarını çok ekonomik fiyatlarla halka taşıyan;mimarisi, sosyal donatıları ve imkanlarıyla gerçek bir yaşam alanı ve sıcak birmahalle ortamı sunan proje, Kocaeli’nin en büyük markalı konut projesi olmaözelliği taşıyor.

Ø Pekdemir:İlgi beklentilerimizin de üzerinde

Satış kampanyasını değerlendiren Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, projenin gördüğü büyük ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirirken, “Satışaçıktığımız 20 Mart tarihinden itibaren satış ofisimiz sürekli dolu. Sabah 9’dangece 11’e kadar ziyaretçimiz var. Yoğunluk nedeniyle bazı müşterilerimiz birsüre sıra beklemek zorunda kalıyor. İlgi göreceğimizi biliyorduk ama doğrusu bukadar ilgiyi biz bile beklemiyorduk” dedi.

70 yıla yaklaşan köklü tarihinde geliştirdiği projelerde sunduğu yüksek kalitenin, erken teslim politikalarının ve satış sonrası hizmetlerinin Pekdemir İnşaat’akarşı bölge halkında büyük güven yarattığına dikkat çeken Pekdemir, şöylekonuştu:

“Tüm bu güvenin üzerine, Evimiz Kocaeli projesi çok beğenildi. Yüksek kaliteli, tam bir aile sitesi özelliğinde, mahalle sıcaklığını taşıyan, insanlarınkendilerini iyi hissedecekleri bir ev ortamı ve yaşam alanı sunan bir projeoldu. Şu ana kadar ortaya çıkan satış performansı, Kocaeli halkının projeyi çokiyi algıladığını gösteriyor.

Pekdemir İnşaat’a duydukları güven ve projeyegösterdikleri ilgi için Kocaeli halkına teşekkür ediyoruz.”

İstanbulve Ankara’dan gelip satın alanlar var

Kampanya lansmanını yaparken, Kocaeli’nin yıldızı parlayan Başiskele bölgesinde hayatageçirilecek Evimiz Kocaeli projesinin, oturmak isteyenler için olduğu kadaryatırım değeriyle de ilgi çekeceğine inandıklarını söylediklerini hatırlatanPekdemir, “Kocaeli’den yatırım amaçlı satın alan çok sayıda müşterimiz olduğugibi, İstanbul, Ankara ve Sakarya’dan gelip konut satın alanlar var. Yatırımamaçlı satın almaların devam etmesini bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Yüzde25’lik peşinat ödemesinin iki yıla yayıldığı projede, aylık düzenli aile geliri2 bin 500 liranın üzerinde olan her ailenin ev sahibi olması mümkün. “Evimiz Kocaeli” projesinde ayrıca Akbank, Finansbank, ING Bank, İş Bankası ve YapıKredi, özel avantajlarla kredi imkanı sağlıyor.

Şehir merkezine 7 dakika mesafede sıcak bir aile sitesi

Yükse kdeprem güvenliği başta olmak üzere, Pekdemir güvence sistemine uygun olarakinşa edilecek proje, Kocaeli’nin yıldızı parlayan Başiskele bölgesininpanoramik şehir ve körfez manzaralı en güzel noktasında bulunuyor.

Şehir merkezine sadece yedi dakikalık mesafede, şehre çok yakın ama kentin gürültü vekarmaşasından uzak bir lokasyonda hayata geçecek projenin yüzde 75’i yeşil alanaayrılmış durumda. 122 bin 500 metrekarelik alan üzerinde, tamamı dört katlıbloklardan oluşan proje, estetik mimarisiyle de dikkat çekiyor. Yaşamı keyiflihale getirecek her türlü sosyal donatının düşünüldüğü projede; kafe, dinlenme alanları, toplantı salonları, fitness salonu, çocuk kulübü ve uzman pedagoglar danışmanlığında her yaş grubuna uygun olarak farklı tasarlanmış çocuk oyunalanlarının bulunduğu büyük bir sosyal tesis yer alıyor.

2bin metrekarelik dev bir göletin de içinde bulunduğu yürüyüş parkurları, rekreasyon alanları, basketbol sahaları, görkemli bahçe ve çevre düzenlemesi dePekdemir bütünleşik kalite anlayışının birer ürünü. Profesyonel bir siteyönetiminin işbaşında olacağı, 7×24 kameralı güvenlik sistemine sahip “Evimiz Kocaeli” projesi, radye temel üzerine betornarme karkas olarak inşa edilecek.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Atatürk Havalimanı’ndaki Hastane İnşaatında Hummalı Çalışmalar Sürüyor

Atatürk Havalimanı yerleşkesinde yapımı devam eden hastanenin inşaat alanında çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Cumhurbaşkanı Recep …