1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

ZKLD Studio, Mimar Mühendis Çalışma Arkadaşları Arıyor

Jr. Aydınlatma Tasarımcısı / Senior Aydınlatma Tasarımcısı

ZKLD, 25 yılı aşan tecrübe ve birikimiyle; mimari mekân algısı ve deneyimini ışık aracılığıyla en etkin biçimde yaşatmayı amaçlamakta ve bağımsız aydınlatma tasarım hizmeti vermektedir. Konularında uzmanlaşmış bir ekipten oluşan stüdyo; otel, ofis, özel konut, AVM, eğitim binaları, üst segment mağaza gibi çok çeşitli kullanım alanlarının iç, dış mekânları ve peyzaj alanları için çok aşamalı aydınlatma tasarım ve danışmanlığı süreçlerini yürütmektedir.

Adaylar,

Üniversitelerin mühendislik, mimarlık ya da iç mimarlık bölümlerinden mezun, aydınlatma tasarımına ilgi duyan, (Tercihen aydınlatma tasarımı üzerine yüksek lisans yapmış)
Aydınlatma tasarım projelerinde en az 2 yıl ( Senior adaylar için en az 5 yıl ) deneyim sahibi,
Tasarım yönü kuvvetli ve yaratıcı,
Sorumluluk alabilen, takım çalışmasına yatkın,
İleri düzeyde İngilizce bilen,
Autocad, Dialux, Photoshop, In Design 3D Max, Sketch up programlarını iyi derecede kullanabilen, yeni bilgisayar programlarını kullanmaya istekli ve yatkın,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden,
Tam zamanlı çalışabilecek

Çalışma arkadaşları arıyoruz.

Adaylar, güncel fotoğraflı özgeçmişlerini ve portfolyolarını, yazı/blog/web sitelerini aşağıdaki adrese göndererek bizlerle paylaşabilirler.

İletişim:
CV ve Portfolyo ile birlikte;
info@zkldstudio.com
www.zkldstudio.com

Hakkında: SerMimar

Osmanlılarda mimarbaşı, SerMimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak SerMimar'ın görevleri arasındaydı.

Ayrıca...

Mimar Sinan Büyük Ödül Sahibi Mimar Şevki PEKİN’i Kaybettik!

Mimarlığı bir yaşayış biçimi olarak içselleştirmiş, hayatını “mimarlık” düşünmeye adamış, kendi mimari dilini oluşturmuş, hem …