1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Yeni Yapı Sistemleri ve Malzemeleri

Yeni Villa modelleri için TIKLAYINIZ

Braas –Kuş Savar
Kuşların çatı yüzeyleri ve sistemlerine verdiği zararların ortadan kaldırılması ve bu sayede çatılardaki bakım ve onarım masraflarının en aza indirgenmesi amacıyla Braas yeni çözümü Kuş Savar Basic’i tüketicilerine sunuyor. Kuşların çatı yüzeyinde istenmeyen yerlere konmasını ve yuva yapmasını engelleyen sistemler ile kuşların hiçbir yaralanma tehlikesi olmadan işaretlenen alandan uzaklaşması sağlanıyor.

Steelife Galvanizli Hafif Çelik Yapı Sistemi
Dünyadaki son teknolojiyi kullanarak galvanizli hafif çelik yapılar üreten Steelife, müşterilerinin kullanım amaçlarına, kültürel ve mimari taleplerine, doğa koşullarına uygun lüks ve kalıcı binaları çok kısa sürelerde inşa ediyor. Steelife, klasik yapı sistemlerine göre daha estetik, daha yüksek ısı ve ses izolasyon değerlerine sahip olan ürünleriyle eşsiz konfor sağlıyor. Özellikle inşaat sezonunun çok kısa olduğu bölgelerde, daha güvenli, kaliteli ve en önemlisi çok daha hızlı inşa edilebilen bir sistem olarak öne çıkıyor.

AGK Yer Kaplamaları-İnterface FLOR
Halının “Yumuşaklığı” Taşın “Sertliği” Flatweave havsız dokumada buluşuyor. Karo halının mucidi InterfaceFLOR tarafından geliştirilen ve microtuft teknolojisi ile üretilen flatweave ürünler tasarımlarıyla da dekorasyonda çığır açıyor. Özellikle yoğun trafik alanları için en doğru çözüm olan “Flatweave” ürünlerde çok alternatifli desen ve renkler sayesinde, her tür mimarinin formuna uygun seçenekler yaratmak mümkün. Flat dokusuyla birleşen modern görüntüsü, projelere mimari olarak minimalist çizgide tasarım değeri katıyor.

GROHE-Authentic Koleksiyonu
GROHE geçmişin estetiği ile bugünün teknolojisini Authentic Koleksiyonunda buluşturuyor. Banyoya özgü el yapımı denebilecek ürünleri arayanlar, Authentic Koleksiyonu ile zengin bir estetiğe kavuşuyor. GROHE’nin Authentic Koleksiyonu içinde sunulan Sinfonia, Kensington, Bridgeford, Geneva ve Somerset serileri, eski zamanlar ile kurulan nostaljik bağı, süslü detaylar ve kullanılan malzemelerle günümüze taşıyor

ISAS – Ev Asansörü
ISAS ev asansörlerinde kaliteyi daha da yükseltti. Kullanıcı ihtiyaçlarını her zaman dikkate alan ISAS, bu yönde yaptığı geliştirme çalışmalarıyla yeni seri ev asansörlerini kullanıcıların hizmetine sunuyor. Yeni modüler seri ev asansörlerinde ISAS, aşağıdaki konularda iyileştirmeler yaptı…

İKİZLER Aydınlatma- Carina Serisi
İkizler Aydınlatma, yeni armatür serisi Carina’yı, ilk olarak 11-16 Nisan tarihleri arasında Frankfurt’ta düzenlenecek olan Light+Building Fuarı’nda sergileyecek. Mimari ve teknik aydınlatmanın buluştuğu Carina Serisi’nde, sıvaaltı, sıvaüstü, sarkıt, aplik ve lambader uygulamaları mevcut. Adını Carina yıldız takımından alan seri, gemi gövdesine benzeyen sarkmalı lensleri ile son yıllarda aydınlatmanın mimarı tasarımla olan bütünlüğüne dikkat çekiyor.

Çuhadaroğlu- FP 67Yangına Dayanıklı Alüminyum Kapı
Yangın insanoğlunun karşılaşabileceği tehlikeler arasında önemli bir yer tutuyor. Önceden düşünülmüş yapısal tedbirlerin yokluğu halinde pek fazla seçenek de yok. FP 67 Yangına Dayanıklı Alüminyum Kapılar tüm fonksiyonelliğinin yanında, 60 veya 90 dakika boyunca yangının yayılma alanını en az seviyede tutuyor ve/veya insanların güvenli bölgelere kaçmasını sağlıyor.

Kalebodur, CUBE&DOT
Hayata çok katmanlı döngüsünde yeni bir boyut. Bilenenlere ve sıradan olanlara konulan bir nokta CUBE&DOT. Kalebodur, son koleksiyonu CUBE&DOT ile günümüz biçim anlayışına yeni bir yorum getiriyor. Tamer Nakışçı tarafından tasarlanan bu koleksiyon, dijitalleşme ve kişiselleşme olgularının altını çizen yepyeni bir ifade tarzı yaratıyor. CUBE&DOT, alışıldık tasarımlardan her yönüyle çok farklı; bireyin sunulmuş olanla sınırlı kalmadığı, kendini özgürce ifade edebileceği bir enstrüman.

Ashford FORMULA- Sıvı Beton Yoğunlaştırıcı
Dünyada sıvı yüzey sertleştiriciler piyasasının %70 payına sahip Ashford Formula, Türkiye’de de Migros 5M, Bauhaus gibi mağazaların beton yüzeylerine tozumazlık ve aşınmazlık kazandırıyor. Ashford Formula kimyasal reaksiyon ile betonu granitleştiriyor. Uygulama sonrası betonda, doğada elmas ve yarı değerli taşlarda bulunan kristaller oluşuyor ve beton yüzeyler, sonsuza dek korunmuş oluyor.

Kaynak: Raf ,9.04.201

Yeni Villa modelleri için TIKLAYINIZ

Hakkında: SerMimar

Osmanlılarda mimarbaşı, SerMimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak SerMimar'ın görevleri arasındaydı.

Ayrıca...

İnşaat Maliyetleri Arttı! Prefabrik ve ÇELİK Yapılar Devreye Girdi

Koronavirüs salgınıyla birlikte inşaat maliyetleri büyük artış eğilimine girdi. Artan inşaat maliyetleri prefabrik yapılara ilgiyi …