1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Yapı Fuarı Ankara 20-23 Eylül Arasında Gerçekleştirilecek!

Uluslararası Yapı Fuarı Ankara 20-23 Eylül tarihlerinde saat 10.00 ila 19.00 arasında gerçekleştirilecek

Uluslararası Yapı Fuarı Ankara 20-23 Eylül’de gerçekleştirilecek. Fuar alanı saat 10.00 ila 19.00 arası açık kalacak. Yapı-Endüstri Merkezi’nin İstanbul’dan sonra düzenlediği ikinci büyük fuarı oluşturan Uluslararası Yapı Fuarı Ankara , ATO Expo Center Fuar Alanı’nda 5.770 metrekareye varan net sergileme alanında, üretici firmalara, meslek odalarına, üniversitelerin mimarlık, mühendislik ve güzel sanatlar bölümlerine, derneklere, kamu kuruluşlarına ve sektör yayınlarına ev sahipliği yapar hale gelmiş, ATO fuar alanı fiziki altyapısını, daha büyük hedeflere ulaşma yolunda zorlama noktasına ulaşmıştır.

Başkentteki buluşma ile kamu sektörü ile bire bir ilişki kuralarak, sektörün karar mekanizmaları ile bir araya gelip onları etkileme imkanı sağlayan bu büyük fırsat en son teknoloji, ürün ve hizmetlerinizi sunarken, karar merciinde bulunan üst düzey yöneticilerin görüş ve önerilerini almış ve uygulamada karşılaşılan sorunları çözme olanağı elde ederek müşteri portföyü genişletme imkanı sunacaktır.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Fuarın Gözde Standı Roma Harcı

Roma harcı, başkentteki uluslar arası yapı dekorasyon fuarında görücüye çıktı Ankara ATO’daki 7. Uluslararası yapı …