1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Turizmde Yeni Moda Lüks Villa

İNGİLTERE Başbakanı Boris Johnson’dan Angelina Jolie’ye, Brad Pitt’ten David Beckham’a çok sayıda ünlü ve iş insanının tatil için tercih ettiği Antalya’nın Kalkan Mahallesi’ndeki lüks villalar, koronavirüs salgını nedeniyle izole tatil yapmak isteyenlerin ilgisini çekiyor.

Lüks villalarda ‘sıfır temaslı’ tatilin haftalık fiyatı ise 5 bin ila 30 bin lira arasında değişiyor.

5 BİN VİLLA VAR

Kalkan’da, onlarca butik otelin yanı sıra, yaklaşık 5 bin villa var. Dört mevsim turizm yapılan Kalkan’ın 3 bin 614 olan nüfusu, yüksek turizm sezonunda 20 bine ulaşıyor.

Kalkan bölgesinde 550 villaya kiralama hizmeti veren turizmci Hüseyin Gencer, yüzde 80 oranında İngilizlerin geldiğini belirterek, koronavirüs nedeniyle sosyal izolasyonlu tatil isteyenlerin de villaları tercih etmeye başladığını anlattı.

600 villanın kiralama hizmetini sunan turizmci Durmuş Ustali ise insanların otellerden ziyade artık villa tercih etmeye başladığını belirterek, “Sessiz sakin olduğu için çok seviliyor” diye konuştu

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Limak İnşaat’ın Kuveyt’teki Projeleri Devam Ediyor

Kuveyt’te Limak İnşaat’ın üstlenmiş olduğu 6 adet proje -Infectious Diseases Hospital,2 adet toplu konut alt …