1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Tuna Ev’de İkincide Yüzde 50 İndirim Kampanyası İçin Son 15 Gün!

29 Şubat 2012 tarihine kadar geçerli olacak kampanya dahilinde, Tuna Ev’den alacağınız her ikinci ürüne yüzde 50 indirimli sahip olma fırsatı yakalıyorsunuz.

Mobilya sektöründe Türkiye’nin en köklü firmalarından biri olan Tuna Ev cazip bir kampanya başlattı. Kampanya dahilinde Tuna Ev Mağazalarından alacağınız iki üründen biri %50 indirimle ve taksit seçenekleri ile sizleri bekliyor.

Tuna Ev, yemek odasından yatak odasına kadar her ihtiyaca yönelik mobilya ve aksesuarları ile evlere şık ve modern dekorasyon çözümleri sunuyor. Tuna Ev Mağazalarında, birbirinden şık oturma grupları, kanepeler, yemek odası grupları, TV üniteleri, yatak odası takımları ve bunları tamamlayıcı orijinal aksesuarları bulabilirsiniz.

Kampanya Tuna Ev’in Silivri – Kınalı’daki 15 bin metrekareye yayılan büyük showroom’unun yanı sıra, Altunizade, Masko, Modoko 4.Cadde ve Ankara’da yer alan mağazalarında da geçerli olacak.

TUNA EV
Temelleri 1970 yılında Tuna Çelik olarak atılan Tuna Grup’a bağlı olarak faaliyet gösteren Tuna Ev, 2002 yılında kuruldu. Tuna Ev mobilyaları, Silivri – Kınalı mevkiindeki 40 bin metrekarelik fabrikada üretiliyor. Fabrikanın yanında 15 bin m2’ye yayılan bir showroom bulunuyor.

www.tunaev.com

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Facebook Çiftliklerinin Kurucusu Halka Açılıyor!

Türkiye’de de sayısı 30 milyonu bulan Facebook kullanıcısının yakından bildiği FarmVille ve CityVille gibi oyunların …