1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Sur Yapı’nın Kampanyası Çok Tuttu

Sur Yapı’nın, 650 milyon dolar yatırımla hayata geçirdiği Exen projesi “Bizce Sıra Sizde” kampanyası ile dikkatleri üzerine çekti.

Sur Yapı’nın kampanyası çok tuttu
Şirket yetkilileri kampanyaya yoğun ilgi olduğunu belirterek, “Bizce Sıra Sizde’’ kampanyası kapsamında henüz Exen’li olmayanlar için fırsatlarla dolu bir ödeme planı sunuyoruz. Yüzde 40 peşinata Sur Yapı bünyesinde 48 ay, yüzde 50 peşinata ise Sur Yapı bünyesinde 60 ay 0 faiz ile taksitlendirme imkanı veriliyor. Kampanyada ayrıca ödediğiniz peşinat tutarına yüzde 10 indirim fırsatı da sunuluyor.

Her tip daire var
Exen satış ofisine gelenler için kişiye özel ödeme seçenekleri de kampanya çerçevesinde müşteri taleplerine göre yapılandırılıyor” bilgisini verdi. Projede 36 metrekareden 355 metrekareye varan değişik tipte toplam 1.038 adet konut bulunuyor. Proje 11 ile 15 katlı yatay binalardan ve 160 metre yüksekliğindeki 44 katlı kule rezidanstan oluşuyor. Yatay bloklardaki tüm daireler yaklaşık 20 bin metrekarelik bahçeye bakıyor. Yüzde 75’i yeşil alan ve rekreasyon alanından oluşan proje, göleti, havuzları, fıskiyeleri, çocuk parkları, 1 kilometrelik bisiklet parkuru, mini futbol sahaları, fun golf sahası, açık fitness alanları, meyve bahçeleri gibi birçok sosyal alanı da içinde barındırıyor.

Ulaşım arterleri içinde
Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet köprülerinin hemen yanıbaşında bulunuyor. Altunizade- Çekmeköy aksı üzerinde konumlanan proje, alışveriş ve finans merkezlerine yakınlığı ile de dikkat çekiyor.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir?Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı.Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Restorasyon Fiyatları, Yaklaşık Maliyet Eğitimi Kasım

RESTORASYON İŞLERİNDE BİRİM FİYATLAR VE YAKLAŞIK MALİYET EĞİTİMİ 8.Dönem İstanbul Kursumuz 7-8,14-15 Kasım tarihleri arasında …