1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Summa A.Ş. Libya Şantiyelerinde Görevlendirilmek Üzere İdari İşler Müdürü Arıyor..

SUMMA A.Ş. -İDARİ İŞLER MÜDÜRÜ(LİBYA)- (Ref:LİB-IIM-01)

Genel Nitelikler:
Rusya, Romanya, Moldova ve Libya’da müteahhitlik işleri ve yatırım faaliyetleri bulunan grubumuzun Libya Merkez Ofis organizasyonunda görevlendirilmek üzere İdari İşler Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

·MYO veya üniversite mezunu,
·İnşaat sektöründe benzer bir pozisyonda en az 5 yıl deneyimli,
·Personel özlük işleri ve bordro sürecini yönetmiş,
·Alanıyla ilgili kanun, yönetmelik ve uygulamalara hakim,
·İyi derecede İngilizce, tercihen Arapça bilen,
·MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen,
·Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş,
·Sonuç odaklı.

İş Tanımı:
· Merkez ofise yeni gelen personeli karşılamak, yerine yerleştirmek ve ayni şekilde ayrılan personeli göndermek.
·Sevk edilmesi gereken Merkez ofis personeli için gerekli uçak biletini Merkez Ofis İnsan Kaynakları Departmanından temin edip nakil , vasıta temini ve otel rezervasyonları vb. Gibi organizasyonları aksatılmadan yapılmasını kontrol etmek.
·Personelin ihtiyaç duyduğu lojman ve misafirhaneleri ayarlamak.
·Şantiye binalarinin, depoların bakım , onarım , temizlik ve güvenlik hizmetlerinin belirlenen standartlar çerçevesinde yapılmasını kontrol etmek.
· Ofis ve yemekhanelerin ihtiyac duydugu temizlik , gida ve sarf malzemelerin zamaninda ve ekonomik olarak temin edilmesini saglamak.
·Nakil vasita araclari ile Merkez ofis tarafindan kullanilmakta olan her turlu demirbas , alet ve malzeme icin bakim onarim calismalarini kontrol etmek.
·Summa’nin Merkez ofis bolgesi dahilinde ihtiyac duyacagi her turlu calisma izni , ruhsat ve sertifika gibi belgelerin alinmasi , yenilenmesi ve surelerinin zamaninda uzatilmasini saglamak.
·Merkez ofiste calisan tum personelin saglik sorunlari ile ilgilenmek.
·Merkez ofisde calisan tum sofor , cay ve temizlik servisi yapan personeli denetlemek.
·Merkez ofiste calisan tum personelin giris cikis saatlerini kayida alip takip etmek.Gecikmelerde ilgili dokuman ile Merkez Ofis Insan Kaynaklari Departmanina bildirmek.

İşbu ilan Türkiye İş Kurumu B.13.1.TİK.2.06.00.00–380.03/-319138 sayılı izni ile verilmiştir
Başvurularınız için: ik@summa.com.tr

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Mimar Mühendis Tekniker İlanları 29 Mart 2016

AUTOCAD’de Deneyimli Elektrik Projesi Çizebilen Elemanlar Aranıyor. 0-212-244-13-79 ——————————————————————————– İGDAŞ’DAN yetkili makina mühendisi aranıyor. Avcılar …