Sektörel HaberlerSektörel Makaleler

Son Yılların Popüler Yapıları: Çelik Evler

İnşaat sektöründe bir hayli zirvede olan Türk firmaları sadece betonarme inşaat anlamında değil, prefabrik evler, çelik konstrüksiyonlar ve daha birçok farklı alanda da kaliteden ödün vermeden hizmet politikasıyla kendilerini geliştirmiştir.

Son Yılların Popüler Yapıları: Çelik Evler

Türkiye’nin bir deprem bölgesi olduğu da göz önünde bulundurulduğunda sürekli bir inşaat ihtiyacının yaşanması ve eskiyen yapıların gerektiğinde yıkılarak yenilerinin dikilmesi elzemdir. Depreme dayanıklı olmayan konutlarda geçtiğimiz Elazığ depreminde de görüldüğü gibi her daim bir ölüm risk bulunmakta, bu durum insanları zaman zaman yeni arayışlara itmektedir. Olası bir depremde betonarme evlerin altında kalma riskini ortadan kaldıran çelik evler, son dönemde en fazla tercih edilen yapıların başında gelmektedir.

Herhangi bir bölgeye çelik ev dikmeyi kafasına koyan bir kişinin ilk aklına gelen husus çelik ev fiyatları olmaktadır. Klasik bir müstakil ev fiyatlarının çok çok altında bir bütçeyle inşa ettirilecek olan çelik evler kesinlikle bütçeyi sarsacak bir maliyete sebep olmamaktadır. Özellikle deneyimi ile prefabrik ev konusunda ön plana çıkan SerVilla Prefabrik Yapı Teknolojileri firması, çelik ev fiyatları konusunda en uygun fiyatlarla müşterilerinin taleplerini gerçekleştirmektedir.

Eğer siz de bir çelik ev inşa ettirmek istiyor fakat fiyat politikası konusunda tedirginlik yaşıyorsanız SerVilla yetkililerine http://www.e-villaproje.com adresinden yazabilir ya da direk telefonla ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Hayalinizdeki dayanıklı, güvenli ve konforlu çelik eve ulaşmak için vakit kaybetmeden SerVilla ile iletişime geçebilirsiniz.

Yağmahan İnşaat Ltd. Şti.
Şile Otoban Üzeri Kirazlıdere Mahallesi Kışla Caddesi
Havuz Sokak No: 20 / 8 İlhanlar Plaza Kat: 3 Çekmeköy / İstanbul
0216 614 04 34 – 0216 614 04 33 – 0505 507 04 18
www.yagmahan.com
www.e-villaproje.com
www.serprofil.com
www.acikprofil.com