1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Sinpaş Yapı, İş Modern Projesini Bugün Teslim Ediyor!

İş Modern projesi kira öder gibi iş yeri sahip olma fırsatını sunarken satışı tamamlanan ilk etabında bugün teslimler başladı.

Sinpaş Yapı, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde inşası devam eden İş Modern projesinde ilk etap teslimleri başladı. İkinci etap satışlarının devam ettiği A-B-C-D blokların metrekare birim fiyatı 2.150 TL’den başlıyor.

İkinci etabın yüzde 65 oranında satışları tamamlanırken sahiplerine Mart 2013’te teslim edilmesi planlanıyor. Sinpaş Yapı, 48 ay vade farksız ödeme kolaylığını İş Modern’in ikinci etabında uygulamaya devam ediyor.

Atölye, depolama ve imalat yapan pek çok firma için 63 bin metrekarelik arsa alanına sahip projede; satışı devam eden ikinci etapta yer alan blokların büyüklükleri ise 600 metrekare ile 14 bin 500 metrekare arasında değişiyor.

Bu bloklar, 5 metre ve üzeri tavan yükseklikleri, yüksek taşıma gücü, bölümlerin önünde araç yükleme-boşaltma için otopark ve çift yönlü tır manevra alanları ile büyük ve orta ölçekli firmalar için çözüm sunuyor.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418