1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Paşaoğlu İnşaat Her Yıl Yüzde 25 Büyüme Hedefliyor!

PVC kapı, pencere sistemleri imalatı ile sektöre giren Paşaoğlu İnşaat,yeni bayilikler ve kazançlarını yatırıma çevirerek her yıl yüzde 25 büyümeyi planlıyor.

ado kapı, ahmet paşaoğlu, egepen, erpen, fıratpen, ısıcam çeşitleri, ısıcam çıtası, ısıcam fiyatları, ısıcam fiyatları 2011, ısıcam ile ilgili aramalar, ısıcam kalınlıkları, ısıcam makinaları, ısıcam nedir, izocam, membran kapı, pakpen, paşalıoğlu inşaat, paşaoğlu emlak, paşaoğlu inşaat, paşaoğlu inşaat antalya, paşaoğlu inşaat ertuğrul akbulut, Paşaoğlu İnşaat ile ilgili aramalar, paşaoğlu inşaat sivas, paşaoğlu inşaat tekirdağ, paşaoğlu inşaat trabzon, paşaoğlu otomotiv, paşaoğlu türkiye, pimapen, pvc kapı fiyat, pvc kapı fiyatları, pvc kapı ile ilgili aramalar, pvc kapı pencere fiyatları, pvc kaplama kapı, pvc pencere fiyat hesaplama, pvc pencere fiyatları, pvc pencere ile ilgili aramalar, sivas gayrimenkul şirketleri, sivas inşaat şirketi, winsa

1993 yılında Sivas 4 Eylül Küçük Sanayi Sitesi’nde PVC kapı, pencere sistemleri imalatı ile sektöre giren Paşaoğlu İnşaat,yeni bayilikler ve kazançlarını yatırıma çevirerek her yıl yüzde 25 büyümeyi planlıyor.Hedeflerinin büyük olduğunu söyleyen Paşaoğlu İnşaat Şirket Müdürü Ertuğrul Akbulut, PVC kapı, pencere ve ısıcam imalatı yaptıklarını belirtti.

Bölgesinde tanınmış bir firma olduklarını ifade eden Akbulut, “Sivas’ta 3 teknik elemanımız ve toplamda 23 personelimiz ile hizmet vermekteyiz. PVC’de Starwin markası ile çalışıyoruz. Aynı zamanda laminant ve çelik kapı satışı yapıyoruz. PVC kapı, pencere, laminant, çelik kapıda günlük toptan ve perakende montajımız var. Sivas’ta PVC, kapı ve pencere sektöründe faaliyet gösteren 25 firmaya toptan ısıcam veriyoruz. Sivas ve ilçelerine, Tokat ve Amasya’ya ürün gönderiyoruz. Gaziantep ve Ankara’daki ana bayiliklerimizden kuru işlenmemiş 6 metre boyunda plastik alarak bunları biz işliyotuz. 2011 yılındaki 3 trilyon ciromuzu ve çalıştığımız bayi sayımızı yükselterek her yıl yüzde 25 büyüme hedefliyoruz” dedi.

2010 yılında inşaat sektörüne girdiklerine değinen Akbulut, “Sivas’ta yap sat tarzı konutlar yapıyoruz. Müteahhitlik Belgesi ve iş bitirme belgeleri ile Sivas’ta inşaat sektöründe de iyi hizmet ver meye devam edeceğiz” diye konuştu. Akbulut, inşaat sektöründe kendi imal ettikleri ürünleri kullanmaya özen gösterdiklerinin de altını çizdi.

Gülistan TOR / Dünya

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

İzocam’dan Çatı Yalıtımına Özel Roofmix Sistemi!

Sektörünün lider firması İzocam, yalıtım konusunda yenilikçi çözümler üretmeye devam ediyor Ürünleri ile her türlü …