1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Nuhoğlu İnşaat’ın Web Sitesi Yenilendi

İnşaat sektöründe birçok projeyi hayata geçiren Nuhoğlu İnşaat web sitesini yeniledi.

nuhoglu-insaatin-web-sitesi-yenilendi

Nuhoğlu İnşaat’ın kurulduğu günden bu yana yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirdiği projeler ve bundan sonraki hedefleri ile ilgili her türlü bilgi yeni web sitesinden takip edilebiliyor.

1986 yılındaki kuruluşundan bu yana inşaat sektöründe konut, özellikli yapılar, sağlık projeleri, kamu projeleri, altyapı projeleri ve kent parkları gibi çeşitli alanlarda nitelikli projeleri hayata geçiren Nuhoğlu İnşaat, tamamlanan ve devam eden projelerine ilişkin en güncel bilgiler ile web sayfasını yeniledi.

Bugüne kadar toplam 1.450.000 metrekarelik inşaat gerçekleştiren Nuhoğlu İnşaat ile ilgili kurumsal bilgiler, projelerle ilgili detaylar ve şirketle ilgili en güncel gelişmelere yenilenen web adresi www.nuhogluinsaat.com.tr’den ulaşılabiliyor.

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

Budapeştepe’de Yaşamak İçin 5 Sebep

Avrupa’nın en yaşanabilir şehirleri arasında yer alan Macaristan’ın başkenti Budapeşte, geçmişten günümüze taşıdığı tarihi atmosferi …