1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Modüler Depo Nedir, Avantajları, Kullanılan Malzemeler

MODÜLER DEPO NEDİR ?
Modüler depo parçalı olarak imal edilen,kullanım yerinde parçaları kaynak işlemi gerektirmeden rahatlıkla bir araya getirerek depoyu komple halde oluşturulabileceği pratik özel bir depo şeklidir.

NEDEN MODÜLER DEPO ?
En dar yerlerden parçalar halinde geçilerek istenilen yere rahatlıkla monte edilebilir.Tüm parçaları fabrika şartlarında üretildiğinden çok uzun yıllar bakım gerektirmez,temiz ve hijyeniktir.Çok uzun ömürlüdür.Arzu edildiği takdirde rahatlıkla demonte edilerek (parçalanarak) başka yerlere taşınabilir.Tüm parçaları birbiri ile değiştirilebilir şekilde dizayn edilmiştir,üretilen tüm parçalar standart olduğundan istendiğinde fabrikadan temin edilerek rahatlıkla değiştirilebilir.Depolar yere,yüksek platformlar üzerinde,çatıya,kulelere ve mevcut binalar içerisine rahatlıkla monte edilebilir.Depolanan sıvının özelliklerine veya istenilen depolama kalitesine göre değişik malzemeden imal edilebilir veya kaplanabilir.Şantiye veya montaj mahallinde kaynak veya boya gerektirmez.Emsallerine göre hafif ve daha sağlamdır.Montaj süresi kısadır.Zedelenen veya bozulan parçalar istenildiğinde kolaylıkla değişebilir.Depolama kapasitesi esnektir,çevresel veya boyuna ilave yapılarak kapasitesi artırılabilir.Tüm parçaları üst üste ve iç içe konulabildiğinden nakliyesi esnasında çok az yer kaplar.Çok büyük kapasitelerde ve değişik ölçülerde üretilebilir.

POLİPROPİLEN (PP) MODÜLER DEPO NEDİR ?
Polipropilen (PP) plastik hammaddeden enjeksiyon metodu ile imal edilen, kullanım yerinde parçaları civatalarla birbirine bağlanarak oluşturulan prizmatik depo şeklindedir.

POLİPROPİLEN (PP) MODÜLER DEPOLARIN AVANTAJLARI
Polipropilen (PP) hammaddesi ısıya,basınca ve kimyasallara dayanma bakımından diğer plastik hammaddelere göre daha iyidir.(içme suyu temiz su borularında da Polipropilen (PP) hammaddesi kullanılmaktadır.

Polipropilen (PP) modül plakalarımızın yüzeyleri kaygan ve parlak oluşundan dolayı kireçlenme olmamaktadır. Polipropilen (PP)’nin monomer yapısı gelişigüzel bir zincir oluşturduğundan elde edilen modül plakaları bünyelerinde hiçbir biyonik madde barınmasına izin vermemektedir.Bu da Polipropilrn (PP) modüle renk,tat ve koku vermeyen üstün özellikler sağlar.UV(Ultra Viyole) ışınlarını geçirmeği için bakteri ve yosun oluşturmaz.Ömrü 100 yıldır. ayrıca modüllerin iç kısmına paslanmaz sac ve poliüretan kaplama da yapılabilmektedir. Ayrıca modüllerin iç kısmına paslanmaz sac ve poliüretan kaplama da yapılabilmektedir.

MALZEME ALTERNATİFLERİ
*Paslanmaz sac
*Sıcak galvanizli çelik sac
*boyalı çelik sac
*PP (Polipropilen)

Okan SEZER / Satış Koordinatörü
Yeşiloba Mh. Metal Sanayi Sitesi
20. Blok No: 6 Seyhan/Adana

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

KONTEYNER Özellikleri ve Modelleri

Çelik Karkas konteyner : Üretiminde tüm çelik karkası % 100 kaynaksız yapı teknolojisi ile galvaniz …