1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

MMG Duyuru: Alman ve Türk Firmalar Biraraya Geliyor

Alman firmalarla Türk firmaları biraraya getirerek firmalar arasında işbirliği gerçekleştirmek amacıyla 27 – 30 Nisan 2010 tarihleri arasında Alman – Türk Ticaret ve Sanayi Odası, Exportinitiative Energieeffizienz adına, Alman Ekonomi Bakanlığı desteğiyle İstanbul’a enerji verimliliği konusunda uzman şirketlerin katıldığı bir iş gezisi düzenlemektedir.

Bu kapsamda, 27 Nisan 2010 Salı günü Larespark Hotel İstanbul, Taksim’de “Sanayide Enerji Verimliliği” sempozyumu gerçekleşecektir. Sempozyum programına buradan bakabilir ve sempozyumakatılmak isterseniz burayı tıklayarak internet sayfasından kayıt yaptırabilirsiniz. Sempozyum esnasında Almanca-Türkçe eşzamanlı tercüme yapılacaktır.

28 – 30 Nisan 2010 tarihlerinde Alman firmalar Türk şirketleri ziyaret edeceklerdir. Katılan Alman firmaların profillerini internet sayfasında bulabilir, bu profillere bakarak, ilgilendiginiz firma ya da firmaları belirleyebilirsiniz. Alman firmaların, sizin şirketinizi de ziyaret etmelerini istediğiniz taktirde, internet sayfasında bulunan firma ziyaretleri başvuru ve soru formunu doldurarak Alman – Türk Ticaret ve Sanayi Odası’na göndermeniz gerekmektedir. Başvurular, geliş sırasına göre değerlendirilecektir.

Sempozyum ve firma ziyaretleri katılımı ücretsizdir. İyi çalışmalar dileriz.

MİMAR VE MÜHENDİSLER GRUBU

Detaylar için Alman – Türk Ticaret ve Sanayi Odasını arayınız.

Adres: Yeniköy Cad. 88 | TR-34457 Tarabya – Istanbul
Tel: | Fax: +90 (212) 363 05 60 | info@dtr-ihk.de | www.dtr-ihk.de

Hakkında: SerMimar

SerMimar Kimdir? Osmanlılarda mimarbaşı, sermimaran-ı hassa. osmanlı hanedanının ve büyük devlet adamlarının yaptıracakları binaların projelerini yapmak ve bunların uygulanması için gerekli mimarları, teknik elemanları atamak, büyük kentlerdeki mimarları atamak, hassa mimarlarını yetiştirmek, kent ve kasabalardaki bütün mimar ve ustaların kayıtlarını tutmak sermimarın görevleri arasındaydı. Mimar İdris YAĞMAHAN sermimar@sermimar.net 0505 50 70 418

Ayrıca...

REIDIN-GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi Açıklandı Mart 2021

REIDIN-GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi Mart 2021 sonuçlarına göre; mart ayında fiyatlar, bir önceki aya …